1168 zł
Cena netto: 949,59 zł
Cena netto: 949,59 zł
SKU: 10023341
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Insys
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt INSYS icom MIRO-L200 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Seria MIRO od INSYS icom zapewnia bezpieczny i stabilny routing w bardzo kompaktowym urządzeniu w atrakcyjnej cenie. Routery mobilne nadają się do bezpiecznych połączeń internetowych i zdalnej konserwacji oraz imponują wysoką stabilnością systemu, trwałością i łatwością obsługi. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Rodzaj obudowy | Montowany na szynie DIN |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, wejście/wyjście cyfrowe |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | DHCP, TCP/IP, UDP/IP, IPv4, IPv6, NTP, DNS, ARP, DDNS, PPPoE, IPSec, PPTP |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP, BGP, OSPF, RIP-1, RIP-2, RIPng, RSTP, GRE, NHRP, EIGRP |
| Protokół zdalnego zarządzania | HTTP, HTTPS, SSH, ICMP, CLI, Telnet |
| Algorytm kodowania | 128-bit Blowfish, AES 128 bitów, 256 bitów AES, CAST5, DES, RC2, SHA-1, SHA-224, SHA-512, IKEv1, IKEv2, 128-bit AES-CBC, 256-bit AES-CBC, 128-bit AES-GCM, 256-bit AES-GCM, MD5, SHA-256, Chacha20-Poly 1305, DH, MPPE, ESP, CRL |
| Metoda identyfikacji | PAP, CHAP, MS-CHAP, MS-CHAP v.2, certyfikaty X.509, RADIUS |
| Cechy | Obsługa RSSI, tryb półdupleksu, tryb pełnego dupleksu, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), izolacja 1500 V, przycinanie portu, VLAN Tagging, przekaźnik DHCP, serwer DHCPv4, serwer DHCPv6, serwer NTP, obsługa PAT, obsługa NAT, obsługa SNAT, obsługa DNAT, port w trybie przekaż dalej, obsługa przekazywania IP, DPD, klient OpenVPN, serwer OpenVPN, PSK, klient PPTP, serwer PPTP, DMVPN, ochrona firewall, filtrowanie adresów IP, filtracja pakietów, filtrowanie adresów MAC, funkcje wydarzeń, powiadomienia o wydarzeniach, bezpieczne uruchamianie, SCEP, możliwość aktualizacji firmwaru, klient NTP, zegar w czasie rzeczywistym |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1Q, CBC, EN 55032 Class B, IP40, EN 60068-2-1, EN 60068-2-14, EN 60068-2-2, EN 60068-2-27, EN 60068-2-30, EN 60068-2-6, EN 61000-6-2, EN 61000-6-3, EN 61131-2, EN 62368-1, EN55024, IEC 62368-1, IEC 61709 |
| Wskaźniki statusu | Poziom sygnału, zasilanie, WAN |
| Komunikacja | |
| Typ | Bezprzewodowy modem komórkowy |
| Cellular Protocol | LTE, UMTS, HSPA, HSDPA, HSUPA, GPRS, EDGE |
| Generacja | 4G, 3G, 2G |
| Pasmo Komórkowe | LTE B1, LTE B3, LTE B7, LTE B8, LTE B20, LTE B28A, UMTS B1, UMTS B8 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN / LAN: 2 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 Antena: 1 x SMA 1 x DI/DO |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x Mini-SIM |
| Zasilanie | |
| Wymagane napięcie | DC 12 - 24 V |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 1.8 wat |
| Różne | |
| MTBF | 1 000 000 godziny |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 2.6 cm |
| Głębokość | 7.7 cm |
| Wysokość | 9.9 cm |
| Waga | 94 g |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 75 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 0–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 10023341 |
| Dane producenta | Hermann-Köhl-Str. 22 |
| Pomoc techniczna | https://www.insys-icom.com/en/support/technical-support/#tech-support |







