28 zł
Cena netto: 22,76 zł
Cena netto: 22,76 zł
SKU: PR3PREU6
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Teletonika
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TELTONIKA NETWORKS EU dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz - zewnętrzny |
| Lokalizacja | Europa |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V |
| Zakres napięcia wejściowego | AC 90 - 264 V |
| Wymagana częstotliwość | 50/60 Hz |
| Złącza wejściowe | Zasilanie Typ C |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania | Zasilanie 2 pin - 9 V 1 A 9 W |
| Napięcie wyjściowe | DC 9 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 1 A |
| Zasilanie | 9 wat |
| Różne | |
| Dołączone przewody | Kabel wyjściowy DC - zintegrowany - 1.2 m |
| MTBF | 30,000 godziny |
| Charakterystyka | Ochrona przeciwzwarciowa |
| Zgodność z normami | DoE Level VI, IEC 62368-1: 2014, EN 55032:2015, EN 55035:2017, EN 62368-1:2014+A11:2017, EN 61000-3-2:2014, EN 61000-3-3:2013, IEC 62321:2008 Annex C, IEC 62321-4:2013, IEC 62321-5:2013, IEC 62321-6:2015, IEC 62321-7-1:2015 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 2.85 cm |
| Głębokość | 7.45 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Waga | 81 g |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Teltonika TRB245, TRB255, TSW114, TSW210 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PR3PREU6 |
| Dane producenta | Nazwa firmy: Teltonika IoT Group, UAB |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: Teltonika Poland Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://teltonika-iot-group.com/contacts |







