48 zł
Cena netto: 39,02 zł
Cena netto: 39,02 zł
SKU: PR3P2EU3
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Teletonika
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Zasilacz do routera dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Teltonika oferuje szeroką gamę wysokiej jakości akcesoriów, w tym anteny, zasilacze i rozwiązania montażowe, w pełni kompatybilne z produktami Teltonika Networking. | |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz - zewnętrzny |
| Lokalizacja | Europa |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V |
| Zakres napięcia wejściowego | AC 90 - 264 V |
| Wymagana częstotliwość | 50/60 Hz |
| Złącza wejściowe | Zasilanie Typ C |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania | Złącze zasilania 4 pin - 12 V 2 A 24 W |
| Napięcie wyjściowe | DC 12 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 2 A |
| Zasilanie | 24 wat |
| Zabezpieczenie obwodu | Bezpiecznik |
| Różne | |
| Dołączone przewody | Kabel wyjściowy DC - zintegrowany - 1.2 m |
| MTBF | 50,000 godziny |
| Charakterystyka | Ochrona przeciwzwarciowa |
| Zgodność z normami | CSA C22.2 No. 60950-1-07, EN 55032:2015, EN 55035:2017, EN 61000-3-2:2014, EN 61000-3-3:2013, EN 62368-1:2014+A11:2017, IEC 62321:2008 Annex C, IEC 62321-4:2013, IEC 62321-5:2013, IEC 62321-6:2015, IEC 62321-7-1:2015, UL 60950-1 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 4.65 cm |
| Głębokość | 9.3 cm |
| Wysokość | 7.2 cm |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Teltonika RUTX12, RUTX14 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PR3P2EU3 |
| Dane producenta | Nazwa firmy: Teltonika IoT Group, UAB |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: Teltonika Poland Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://teltonika-iot-group.com/contacts |







