41 zł
Cena netto: 33,33 zł
Cena netto: 33,33 zł
SKU: PR3PUPS3
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Teletonika
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TELTONIKA NETWORKS Universal dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz - zewnętrzny |
| Lokalizacja | Europa, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Australia |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V |
| Zakres napięcia wejściowego | AC 90 - 264 V |
| Wymagana częstotliwość | 50/60 Hz |
| Złącza wejściowe | Zasilanie Typ G, zasilanie Typ C, zasilanie Typ A, zasilanie Typ I |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania | Złącze zasilania 4 pin - 9 V 1 A 9 W |
| Napięcie wyjściowe | DC 9 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 1 A |
| Zasilanie | 9 wat |
| Wydajność | 81.34% |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 4 przejściówki zasilania |
| Dołączone przewody | Kabel wyjściowy DC - zintegrowany - 2 m |
| MTBF | 30,000 godziny |
| Zgodność z normami | DoE Level VI, EN 55032:2015, FCC Part 15 B, EN 55035:2017, IEC 61000-4-2:2008, IEC 61000-4-3:2006+A1:2007+A2:2010, IEC 61000-4-4:2012, IEC 61000-4-5:2014, IEC 61000-4-6:2013, IEC 61000-4-11:2004, EN 62368-1:2014+A11:2017, ANSI/UL 62368-1:2014 Second Edition, AS/NZS 62368.1: 2018 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 2.98 cm |
| Głębokość | 5.48 cm |
| Wysokość | 4.5 cm |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Teltonika RUT200, RUT240, RUT300, RUT850, RUT950, RUT951, RUT955, RUT956, TRB140, TRB141, TRB142, TRB145, TSW110 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PR3PUPS3 |
| Dane producenta | Nazwa firmy: Teltonika IoT Group, UAB |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: Teltonika Poland Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://teltonika-iot-group.com/contacts |







