35 zł
Cena netto: 28,46 zł
Cena netto: 28,46 zł
SKU: PR2PD01B
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Teletonika
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TELTONIKA NETWORKS 4-PIN dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ | Adapter zasilania |
| Znormalizowany system średnic drutów i linek (AWG) | 24 |
| Długość kabla | 10 cm |
| Złącza | |
| Złącze | Zasilanie DC jack 5,5 mm (ID: 2,1 mm) - żeński |
| Złącze (Drugi Koniec) | Złącze 4-pin (gwint 3 mm) - męski |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Teltonika RUT200, RUT240, RUT300, RUT360, RUT950, RUT951, RUT955, RUT956, RUTX08, RUTX09, RUTX10, RUTX11, RUTX12, RUTX14, TCR100, TRB140, TRB141, TRB142, TRB145, TSW100, TSW110 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PR2PD01B |
| Dane producenta | Nazwa firmy: Teltonika IoT Group, UAB |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: Teltonika Poland Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://teltonika-iot-group.com/contacts |







