935 zł
Cena netto: 760,16 zł
Cena netto: 760,16 zł
SKU: TCR100000000
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Teletonika
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TELTONIKA NETWORKS TCR100 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Ten router reprezentuje bogate doświadczenie w zakresie przemysłowego IoT przeniesione prosto do domu. Dzięki technologii 4G LTE-A możesz używać TCR100 jako głównego lub zapasowego źródła łączności. Dwa interfejsy Ethernet i dwuzakresowe Wi-Fi pozwalają z łatwością podłączyć wiele urządzeń! TCR100 posiada wskaźniki łączności, przyciski Wi-Fi i Wi-Fi Protected dla szybkiej i prostej konfiguracji. Niezawodny, bezpieczny i łatwy w użyciu - TCR100 to idealny wybór dla każdej sieci domowej. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, do montażu na powierzchni |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | TCP/IP, PPTP, UDP/IP, L2TP, NTP, ICMP/IP, IPSec, PPPoE, ARP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, HTTP, HTTPs, IPv4, IPv6, Telnet |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, SNMP 2, SNMP 3, HTTP, HTTPS, SSH, SSH-2, TR-069, JSON-RPC, Modbus, MQTT |
| Algorytm kodowania | DES, Szyfrowanie 3DES, TKIP, AES-CCMP, AES 128 bitów, 192-bit AES, 256 bitów AES, WPA2-PSK, WPA2-Enterprise, IKEv2, WEP, IKEv1, WPA3-SAE, WPA3-EAP |
| Metoda identyfikacji | Secure Shell (SSH), RADIUS, certyfikaty X.509, Radio Service Set ID (SSID), Secure Shell v.2 (SSH2) |
| Cechy | Obsługa VPN, równoważenie obciążenia, WOL, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), obsługa WMM, QoS, przycisk resetu, przekaźnik DHCP, rejestr systemu, klient OpenVPN, serwer OpenVPN |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.11e, IEEE 802.11r, IEEE 802.11s |
| Procesor | 1 x MIPS 24KC QCA9531 650 MHz |
| RAM | 128 MB DDR2 SDRAM |
| Pamięć fleszowa | 16 MB |
| Wskaźniki statusu | Status, LAN, Wi-Fi |
| Komunikacja | |
| Typ | Bezprzewodowy modem komórkowy |
| Cellular Protocol | GSM, FDD LTE, TDD LTE |
| Generacja | 3G, 4G |
| Pasmo Komórkowe | LTE B3, LTE B7, LTE B20, LTE B1, LTE B5, LTE B28, LTE B8, LTE B40, LTE B41, LTE B32 |
| Maksymalna prędkość transmisji | 300 Mbps |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | LAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 WAN / LAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 Antena: 2 x SMA |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x SIM |
| Antena | |
| Antena | Zewnętrzna i wewnętrzna |
| Ilość anten | 5 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej - 18 wat |
| Wymagane napięcie | DC 9 - 30 V |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 3.7 wat |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 2 x antena LTE, zestaw przejściówki karty SIM |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy - 1.5 m |
| Lokalizacja | Malezja, Bliski wschód, Afryka, Brazylia, Europa, Azja i Pacyfik (z wyłączeniem Japonii) |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 15 cm |
| Głębokość | 10.5 cm |
| Wysokość | 3.7 cm |
| Waga | 376 g |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 17.3 cm |
| Głębokość transportowa | 14.8 cm |
| Wysokość transportowa | 7.1 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 75 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TCR100000000 |
| Dane producenta | Nazwa firmy: Teltonika IoT Group, UAB |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: Teltonika Poland Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://teltonika-iot-group.com/contacts |







