2459 zł
Cena netto: 1 999,19 zł
Cena netto: 1 999,19 zł
SKU: C927-4PM-RF
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO 927 Annex dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router - przełącznik 4-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | L2TP, RSVP, ICMP/IP, IPSec, FTP, DHCP, DNS, L2TPv3, DDNS, RTP, HTTP, HTTPs, cRTP |
| Protokół routingu | OSPF, RIP-1, RIP-2, BGP, EIGRP, HSRP, VRRP, NHRP, IGMPv3, GRE, OSPFv3, policy-based routing (PBR), BGP-4+, WCCP, Bidirectional Forwarding Detection (BFD), RSVP, STP, MGRE |
| Protokół zdalnego zarządzania | Telnet, SNMP 3, HTTP, HTTPS, SSH, CLI |
| Algorytm kodowania | DES, Szyfrowanie 3DES, AES, SSL, PKI, AES 128 bitów, 192-bit AES, 256 bitów AES |
| Metoda identyfikacji | Secure Shell (SSH), RADIUS, TACACS+ |
| Cechy | Obsługa NAT, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), nasłuchiwanie IGMP, obsługa DiffServ, filtrowanie adresów MAC, LLQ, CBWFQ, WFQ, obsługa ACL, QoS, LFI, DMVPN, serwer DHCP, VRF-Lite, DNS proxy, przekaźnik DHCP, klient DHCP, MIB, NDP, serwer VPN, FNF, obsługa DSCP, Storm Control, technologia SmartPort, klient VPN, HQoS, SPAN, EEM, MHSRP, NBAR, NBAR 2, PfR, CBTS, CBTP, CBWRED, Cisco IP SLA, Cisco NG PnP Protocol |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1x, EN 61000-6-1, AS/NZS 60950-1, FCC CFR47 Part 15, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, VCCI V-3, KN24, EN 55024:2010, CNS13438:2006, EN 61000-3-2:2006, EN 61000-3-3:2008, EN 300 386 V1.6.1, CISPR 24:2010, CISPR 22:2008, TCVN 7189, EN 55032, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, TCVN 7317, KN22:2009, ICES-003:2012 Issue 5, EN 300 386 |
| Procesor | 2.2 GHz |
| RAM | 1 GB |
| Pamięć fleszowa | 2 GB |
| Komunikacja | |
| Typ | Modem kablowy |
| Protokół sygnalizacji cyfrowej | VDSL, ADSL2+ |
| Protokoły i specyfikacje | ITU G.992.5 Annex M |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 WAN: 1 x VDSL / ADSL2+ LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 Zarządzanie: 1 x konsola - RJ-45 USB 2.0: 1 x 4 pin USB Typ A |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej - 30 wat |
| Wymagane napięcie | DC 12 V |
| Różne | |
| Typ ceny | Fabrycznie regenerowany |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny | Cisco IOS IP Base |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 25.91 cm |
| Głębokość | 17.78 cm |
| Wysokość | 2.8 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - 1 rok - czas reakcji: 10 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C927-4PM-RF |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







