4297 zł
Cena netto: 3 493,50 zł
Cena netto: 3 493,50 zł
SKU: 10023438
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Insys
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt INSYS icom MRX3 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Dzięki rozbudowanej funkcjonalności routingu i wysokiemu bezpieczeństwu IT, MRX doskonale nadaje się do zdalnego dostępu do krytycznej infrastruktury i maszyn. Dzięki połączeniu plug and play z usługami i aplikacjami w chmurze, zdalny dostęp i monitorowanie można wdrożyć szybko i łatwo. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Rodzaj obudowy | Montowany na szynie DIN - modularny |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | TCP/IP, PPTP, UDP/IP, NTP, ICMP/IP, IPSec, ARP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, DHCPv6, DHCPv4, HTTP, HTTPs, IPv4, IPv6, FTPS |
| Protokół routingu | OSPF, RIP-1, RIP-2, BGP, EIGRP, NHRP, statyczne trasowanie IP, GRE, RIPng, RSTP |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP, Telnet, HTTP, HTTPS, SSH, CLI |
| Algorytm kodowania | DES, RC2, CAST5, MPPE, DH, SHA-1, AES 128 bitów, 192-bit AES, 256 bitów AES, IKEv2, 256-bit AES-GCM, 128-bit AES-GCM, 256-bit AES-CBC, 192-bit AES-GCM, 128-bit Blowfish, 128-bit AES-CBC, 192-bit AES-CBC, IKEv1, SHA-256, SHA-384, SHA-512, SHA-224, Chacha20-Poly 1305 |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, PAP, CHAP, certyfikaty X.509, MS-CHAP, MS-CHAP v.2 |
| Cechy | Obsługa VPN, powiadamianie o alarmach, obsługa SNAT, obsługa VLAN, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), obsługa Syslog, ostrzeżenie na e-mail, filtrowanie adresów MAC, filtrowanie adresów IP, tryb półdupleksu, tryb pełnego dupleksu, możliwość aktualizacji firmwaru, technologia MIMO, DPD, DMVPN, serwer DHCP, powiadomienia SMS, port w trybie przekaż dalej, przekaźnik DHCP, SPIF, serwer NTP, pułapka SNMP, klient NTP, zegar w czasie rzeczywistym, obsługa DNAT, izolacja 1500 V, VLAN Tagging, obsługa przekazywania IP, przycinanie VLAN, DynDNS, klient PPTP, serwer PPTP, klient OpenVPN, serwer OpenVPN, ochrona hasłem |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1Q, Plug and Play, EN55024, EMC, IC, EN 61000-6-2, EN 61131-2, IP40, FCC Part 15 Class B, EN 60068-2-1, EN 55032 Class B, EN 60068-2-27, EN 60068-2-6, EN 60068-2-14, IEC 61709, IEC 62368, EN 62368, EN 60068-2-2, EN 60068-30, IEC/EN 60950 |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, WAN, sygnał |
| Komunikacja | |
| Typ | Bezprzewodowy modem komórkowy |
| Cellular Protocol | GPRS, UMTS, EDGE, HSDPA, HSUPA, HSPA |
| Generacja | 4G |
| Pasmo Komórkowe | LTE B13, LTE B2, LTE B4, LTE B12, LTE B3, LTE B7, LTE B20, LTE B1, LTE B26, LTE B5, LTE B28, LTE B8, LTE B66, LTE B40, LTE B41, LTE B38, LTE B18, LTE B19, UMTS B1, UMTS B2, UMTS B4, UMTS B5, UMTS B8, UMTS B6, UMTS B19 |
| Maksymalna prędkość transmisji | 150 Mbps |
| Internet rzeczy (IoT) | |
| Zgodność z Internetem Przedmiotów (IoT) | Tak |
| Technologia połączenia sieciowego | LTE Cat 4 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 5 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 2 x DI Antena: 2 x SMA |
| Gniazda rozszerzeń | 3 (całkowity) / 1 (wolna) x slot rozszerzeń 1 (całkowity) / 1 (wolna) x Mini-SIM |
| Zasilanie | |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Wymagane napięcie | 12 - 24 V |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 2.5 wat |
| Różne | |
| MTBF | 880,000 godziny |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 8.2 cm |
| Głębokość | 8.8 cm |
| Wysokość | 11.7 cm |
| Waga | 300 g |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -30 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 75 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 0–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 10023438 |
| Dane producenta | Hermann-Köhl-Str. 22 |
| Pomoc techniczna | https://www.insys-icom.com/en/support/technical-support/#tech-support |







