1079 zł
Cena netto: 877,24 zł
Cena netto: 877,24 zł
SKU: RBLTAP-2HND&R11E-LTE&LR8
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MikroTik
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt MIKROTIK LtAP LR8 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Wewnątrz wytrzymałej obudowy znajduje się potężny bezprzewodowy punkt dostępowy 2,4 GHz z portem Gigabit Ethernet, wbudowany GPS i dwie wewnętrzne anteny LTE. Są dwa gniazda miniPCIe - jedno jest używane dla modemu LTE, a drugie jest wypełnione kartą bramy koncentratora dla technologii LoRa. Dostępne są trzy opcje zasilania: DC jack, PoE-in i samochodowe. MikroTik widział nawet użytkowników zasilających LtAP za pomocą power banku o pojemności 20 000 mAh przez cały dzień! | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Punkt dostępu bezprzewodowego |
| Wbudowane urządzenia | GPS |
| Szerokość | 17 cm |
| Głębokość | 16.2 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Procesor / Pamięć / Pamięć | |
| Zainstalowane procesory | 1 x MediaTek MT7621A 880 MHz |
| RAM | 128 GB |
| Pamięć fleszowa | 16 MB |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy | Zewnętrzna |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa |
| Szybkość transmisji danych | 300 Mbps |
| Protokół komunkacyjny danych | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Komunikacja | |
| Dostęp do sieci | Tak |
| Cellular Protocol | LTE |
| Pasmo łączności komórkowej | LTE 800/900/1800/1900/2100/2300/2600 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x Mini PCIe 3 (całkowity) / 3 (wolna) x karta SIM |
| Interfejsy | 1 x 1000Base-T (PoE) - RJ-45 1 x serial - DB-9 1 x USB 2.0 - Type A |
| Różne | |
| Zgodność z normami | EAC, RoHS, IP54 |
| Zasilanie | |
| Obsługuje Power Over Ethernet (PoE) | PoE |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 25 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny | MikroTik RouterOS (licence level 4) |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 70 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | RBLTAP-2HND&R11E-LTE&LR8 |
| Dane producenta | SIA Mikrotīkls Ūnijas iela 2 Ryga, LV-1039 Łotwa Telefon: +371-6-7317700 E-mail: info@mikrotik.com Strona internetowa: mikrotik.com |
| Pomoc techniczna | https://mikrotik.com/support |







