368 zł
Cena netto: 299,19 zł
Cena netto: 299,19 zł
SKU: RB924I-2ND-BT5&BG77
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MikroTik
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt MIKROTIK KNOT IoT dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| KNOT to prawdziwie uniwersalne urządzenie z wyjątkowymi opcjami łączności i obsługą protokołów. Jest to brama IoT wykorzystująca technologię wąskopasmową i CAT-M. Ze względu na niski koszt i niską przepustowość połączenia komórkowego, jest obsługiwany przez niezliczonych operatorów komórkowych na całym świecie. KNOT może monitorować wbudowane GPIO, konwertować protokół Modbus na TCP, a nawet przekazywać pakiety Bluetooth do sieci TCP/IP za pośrednictwem HTTPS i MQTT. KNOT można wykorzystać jako mostek TCP z przewodowych czujników Modbus do wysyłania odczytów do serwera Modbus. Tak, KNOT zapewnia bezprzewodową łączność z przewodowymi czujnikami, takimi jak liczniki energii elektrycznej i przekaźniki. Może być używany jako połączenie zapasowe dla sieci Ethernet lub jako kanał zarządzania siecią. Miesięczny plan NB/CAT-M jest znacznie tańszy niż LTE. Po co wydawać dodatkowe pieniądze na przepustowość, której nie potrzebujesz? Na przykład można zarządzać automatem vendingowym zasilanym przez KNOT z czujnikami temperatury i cieczy za pomocą zaledwie kilku megabajtów dziennie! Dzięki interfejsowi Bluetooth można używać KNOT do śledzenia zasobów i telemetrii w oparciu o pakiety reklamowe Bluetooth. KNOT obsługuje dowolny tag BLE, który wysyła dane reklamowe. iBeacon, Eddystone lub dowolny inny format. Posiada potężne filtry do przekazywania tylko odpowiednich pakietów i ignorowania innych. KNOT jest również doskonałym narzędziem do większości zastosowań IoT w szafkach zewnętrznych. Jest wyposażony w uchwyt na szynę DIN, który umożliwia łatwą integrację z wszelkiego rodzaju konfiguracjami: od rolnictwa i śledzenia zasobów po monitorowanie łańcucha chłodniczego, produkcję przemysłową i tak dalej. | |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Brama |
| Szerokość | 12.2 cm |
| Głębokość | 8.7 cm |
| Wysokość | 2.6 cm |
| Procesor / Pamięć / Pamięć | |
| Zainstalowane procesory | 1 x Qualcomm QCA9531 650 MHz |
| RAM | 64 MB |
| Pamięć fleszowa | 16 MB |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy | Do montażu na ścianie / szynie DIN |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Bluetooth 5.2 |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | TCP/IP, HTTPs |
| Protokół zdalnego zarządzania | MQTT |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Cechy | Monitorowanie napięciu, monitor temperatury płytki drukowanej |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b, IEEE 802.3af, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3at |
| Internet rzeczy (IoT) | |
| Zgodność z Internetem Przedmiotów (IoT) | Tak |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x Nano SIM card |
| Interfejsy | 1 x 100Base-TX (PoE+) - RJ-45 1 x 100Base-TX - RJ-45 1 x RS-485 1 x USB - micro-USB 2 x antena - SMA |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw montażowy szyny DIN, zestaw do montażu ściennego |
| Dołączone przewody | Kabel OTG USB |
| MTBF | 100,000 godziny |
| Zgodność z normami | IC, FCC, RoHS, IP20, EAC |
| Zasilanie | |
| Obsługuje Power Over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie | DC 12 - 57 V |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 18 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny | MikroTik RouterOS (licence level 4) |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 70 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | RB924I-2ND-BT5&BG77 |
| Dane producenta | SIA Mikrotīkls Ūnijas iela 2 Ryga, LV-1039 Łotwa Telefon: +371-6-7317700 E-mail: info@mikrotik.com Strona internetowa: mikrotik.com |
| Pomoc techniczna | https://mikrotik.com/support |







