310 zł
Cena netto: 252,03 zł
Cena netto: 252,03 zł
SKU: HALO H30G(3-PACK)
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: TP-Link
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TP-LINK MERCUSYS Halo dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Dzięki technologii Mesh urządzenie działa na zasadzie jednolitego systemu i zapewnia mocny sygnał Wi-Fi w każdym pomieszczeniu. Technologia Mercusys Mesh zapewnia stały dostęp do niesamowicie szybkich i stabilnych połączeń Wi-Fi podczas przemieszczania się po domu. Pożegnaj się z ciągłą utratą sygnału i długim przetwarzaniem - z Halo H30G to już przeszłość. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | System Wi-Fi - siatka |
| Komponenty Systemu Wi-Fi | 3 routery |
| Zasięg Systemu Wi-Fi | Do 3500 stóp kwadratowych |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Szybkość transmisji danych | 1.3 Gbps |
| Wykonanie | Maks. przepływność danych (2,4 GHz): 400 Mb/s Maks. przepływność danych (5 GHz): 867 Mb/s |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | PPTP, L2TP, PPPoE, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP |
| Algorytm kodowania | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Rating Wi-Fi | AC1300 |
| Topologia Siatki | Tak |
| Cechy | SPI, zarządzalność, kontrola rodzicielska, tryb działania punktu dostępowego, obsługa WMM, QoS, serwer DHCP, port w trybie przekaż dalej, przycisk resetu, tryb dynamiczne IP, klient DHCP, technologia MU-MIMO, technologia formowania wiązki, dwupasmowość, tryb routera, płynny roaming, zdalne zarządzanie dostępem, Guest Network, Rezerwacja Adresu |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN / LAN: 2 x 1000Base-T - RJ-45 |
| Antena | |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Ilość zainstalowanych | 3 |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 8.8 cm |
| Głębokość | 8.8 cm |
| Wysokość | 8.8 cm |
| Waga | 510 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | HALO H30G(3-PACK) |
| Dane producenta | TP-Link Technologies Co., Ltd. Shenzhen, Guangdong Chiny Telefon: +86 755 2650 8000 Strona internetowa: www.tp-link.com |
| Podmiot odpowiedzialny | ul. Ożarowska 40/42 05-850 Duchnice Polska Telefon: +48 22 360 63 63 (dla połączeń z telefonów komórkowych) Godziny pracy: Poniedziałek–Piątek, 9:00–19:00 Strona internetowa: www.tp-link.com/pl |
| Pomoc techniczna | https://www.tp-link.com/pl/support/ |







