793 zł
Cena netto: 644,72 zł
Cena netto: 644,72 zł
SKU: LM1200-100EUS
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Netgear
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt NETGEAR LM1200 4G dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Przenośny Modem sieci komórkowej
- Przewodowa sieć LAN
- Standardy 3G: DC-HSPA+
- Standardy 4G: LTE
- Typ anteny: Zewnętrzny
- Biały
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Bezprzewodowy modem komórkowy |
| Współczynnik kształtu | Zewnętrzny |
| Modem | |
| Magistrala | Gigabit Ethernet |
| Technologia łączenia | Bezprzewodowa |
| Maksymalna prędkość transmisji | 150 Mbps |
| Pasmo łączności komórkowej | DC-HSPA+ B2/B4/B5 / LTE B12/B13/B14/B2/B4/B5/B66/B71 |
| Cellular Protocol | UMTS |
| Cechy | Zasilany przez USB |
| Praca w sieci | |
| Cechy | Możliwość aktualizacji firmwaru, przycisk resetu |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 2 x antena - TS-9 2 x 1000Base-T - RJ-45 1 x USB - Typ C (tylko zasilanie) |
| Różne | |
| Obsługiwane karty SIM | Nano-SIM x 1 |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy 1 x kabel USB-C |
| Akcesoria w zestawie | Adapter zasilania |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Apple MacOS X 10.6.8 lub nowszy, Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 11.6 cm |
| Głębokość | 11.6 cm |
| Wysokość | 3.225 cm |
| Waga | 180 g |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LM1200-100EUS |
| Dane producenta | Netgear, Inc. 350 E. Plumeria Drive San Jose, CA 95134 Stany Zjednoczone Telefon: +1 408-907-8000 |
| Podmiot odpowiedzialny | Netgear International Limited 6th Floor, Penrose Two Penrose Dock T23 YY09, Cork Irlandia |
| Pomoc techniczna | https://www.netgear.com/support/ |







