763 zł
Cena netto: 620,33 zł
Cena netto: 620,33 zł
SKU: DECO X20-4G(1-PACK)
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: TP-Link
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TP-LINK Deco X20-4G dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Biały
- Typ anteny: Wewnętrzny Ilość anten: 4
- Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax)
- WPA, WPA-PSK, WPA3
- Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE) Dynamiczny adres IP Stałe IP 3G, 4G
- Obsługa jakość serwisu (QoS) Przekierowanie portów
- Ethernet WAN
| Marketing Description | |
| TP-Link Deco X20-4G V1 to wszechstronny router bezprzewodowy łączący w sobie technologie przewodowe i bezprzewodowe. Wyposażony w funkcje bezpieczeństwa, takie jak algorytmy szyfrowania WPA i WPA3, zapewnia bezpieczne połączenie dla wszystkich urządzeń. Dzięki prędkości przetwarzania 1,5 GHz, Deco X20-4G V1 zapewnia wydajność, obsługując prędkość transmisji danych do 1201 Mb/s na paśmie 5 GHz i 574 Mb/s na paśmie 2,4 GHz, zaspokajając różnorodne potrzeby internetowe, od przesyłania strumieniowego po gry. Oprócz możliwości łączności, urządzenie obsługuje technologię MU-MIMO zapewniającą wydajną wielozadaniowość i kontrolę rodzicielską do zarządzania dostępem do urządzenia. Wbudowana funkcja TP-Link HomeShield oferuje ulepszone środki cyberbezpieczeństwa, pozwalając użytkownikom na spokojne poruszanie się po świecie online. Ogólnie rzecz biorąc, Deco X20-4G V1 obsługuje szereg środowisk dzięki dużej tolerancji na temperaturę i wilgotność, co czyni go idealnym wyborem dla gospodarstw domowych poszukujących niezawodnych rozwiązań internetowych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - siatka - przełącznik 3-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, 802.11ax |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Szybkość transmisji danych | 1.8 Gbps |
| Wykonanie | Maks. przepływność danych (2,4 GHz): 574 Mb/s Maks. przepływność danych (5 GHz): 1201 Mb/s |
| Pojemność | Podłączone urządzenia: 150+ |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | PPTP, L2TP, PPPoE, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP |
| Algorytm kodowania | WPA, WPA2-PSK, WPA3 |
| Rating Wi-Fi | AX1800 |
| Topologia Siatki | Tak |
| Cechy | Kontrola rodzicielska, tryb działania punktu dostępowego, QoS, port w trybie przekaż dalej, przycisk resetu, tryb dynamiczne IP, technologia MU-MIMO, ochrona antywirusowa, tryb routera, Backhaul Technology, płynny roaming, czarna lista, obsługa IPTV, Sterowanie Głosem, Koloryzacja BSS, Guest Network, TP-Link HomeShield, Rezerwacja Adresu, TWT, zdalna aktualizacja firmware |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v, IEEE 802.11ax, Wi-Fi CERTIFIED 6, RoHS |
| Procesor | 1.5 GHz |
| Line Properties | |
| Format kodowania linii | 1024 QAM, OFDMA |
| Komunikacja | |
| Cellular Protocol | UMTS, HSPA, DC-HSPA+, FDD LTE, TDD LTE |
| Generacja | 3G, 4G |
| Pasmo Komórkowe | LTE B3, LTE B7, LTE B20, LTE B1, LTE B5, LTE B28, LTE B8, LTE B40, LTE B41, LTE B38, HSPA B1, HSPA B5, HSPA B8, DC-HSPA+ B1, DC-HSPA+ B5, DC-HSPA+ B8, UMTS B1, UMTS B5, UMTS B8 |
| Internet rzeczy (IoT) | |
| Zgodność z Internetem Przedmiotów (IoT) | Tak |
| Asystent Inteligentny | Alexa |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN / LAN: 3 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 Antena: 2 x |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x Nano-SIM |
| Antena | |
| Antena | Zewnętrzna i wewnętrzna |
| Ilość anten | 4 |
| Szczegóły Konfiguracji | 2 zewnętrzne anteny LTE, 2 wewnętrzne anteny Wi-Fi |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wymagany prąd elektryczny | 0.6 A |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 14.7 wat |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 2 x adapter SMB do SMA |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 10.5 cm |
| Głębokość | 10.5 cm |
| Wysokość | 16.7 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 90% RH |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | DECO X20-4G(1-PACK) |
| Dane producenta | TP-Link Technologies Co., Ltd. Shenzhen, Guangdong Chiny Telefon: +86 755 2650 8000 Strona internetowa: www.tp-link.com |
| Podmiot odpowiedzialny | ul. Ożarowska 40/42 05-850 Duchnice Polska Telefon: +48 22 360 63 63 (dla połączeń z telefonów komórkowych) Godziny pracy: Poniedziałek–Piątek, 9:00–19:00 Strona internetowa: www.tp-link.com/pl |
| Pomoc techniczna | https://www.tp-link.com/pl/support/ |







