47174 zł
Cena netto: 38 352,85 zł
Cena netto: 38 352,85 zł
SKU: ISR4431-VSEC/K9-RF
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO ISR 4431 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Rodzina routerów Cisco 4000 Integrated Services Router (ISR) rewolucjonizuje komunikację WAN w oddziale przedsiębiorstwa. Dzięki niesamowitemu poziomowi wbudowanych inteligentnych funkcji sieciowych i konwergencji, w szczególności zaspokaja rosnące zapotrzebowanie na sieci świadome aplikacji w rozproszonych lokalizacjach korporacyjnych. Lokalizacje te mają zwykle ograniczone zasoby IT. Ale często mają również rosnącą potrzebę bezpośredniej komunikacji zarówno z prywatnymi centrami danych, jak i chmurami publicznymi za pośrednictwem różnych łączy, w tym sieci VPN Multiprotocol Label Switching (MPLS) i Internetu. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack - modularny - 1U |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Wykonanie | Łączna przepustowość: 500 Mb/s |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | IPSec, PPPoE, DHCP |
| Protokół routingu | OSPF, IS-IS, RIP-1, RIP-2, BGP, EIGRP, DVMRP, PIM-SM, IGMPv3, GRE, PIM-SSM, routing statyczny IPv4, routing statyczny IPv6, policy-based routing (PBR), IPv4-to-IPv6 Multicast |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP, RMON |
| Cechy | Ochrona firewall, obsługa VPN, obsługa VLAN, obsługa Syslog, obsługa IPv6, CBWFQ, WRED, możliwość montowania na ścianie, IPSec VPN, obsługa ACL, QoS, DMVPN, obsługa RADIUS, NetFlow, IPFIX |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1ag, ANSI T1.101, ITU-T G.823, ITU-T G.824, CISPR 22 Klasa A, CISPR 24, EN55024, EN 55022 Class A, EN50082-1, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Klasa A, CS-03, R&TTE, FCC CFR47 Part 15, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 3548 Klasa A, GB 4943, VCCI V-3, EN 61000, KN22, KN24, CNS 13438, EN 300 386, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1 |
| RAM | 4 GB (zainstalowane) / 16 GB (maks.) - DDR3 SDRAM |
| Pamięć fleszowa | 8 GB (zainstalowane) / 32 GB (maks.) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN / LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 Szeregowy: 1 x konsola - RJ-45 Zarządzanie: 1 x konsola - mini USB typ B Szeregowy: 1 x pomocniczy - RJ-45 USB 2.0: 2 x 4 pin USB Typ A 4 x SFP (mini-GBIC) Zarządzanie: 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 3 (całkowity) / 3 (wolna) x NIM 1 (całkowity) / 0 (wolna) x ISC 3 (całkowity) / 0 (wolna) x DIMM 240-pinowy 1 (całkowity) / 0 (wolna) x eMMC |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej - komponent podłączany na gorąco |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Ilość zainstalowanych | 1 (zainstalowane) / 2 (maks.) |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 64-kanałowy moduł głosowy DSP |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| Typ ceny | Regenerowany |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny | Zabezpieczenia Cisco IOS |
| Dołączone oprogramowanie | Cisco IOS IP Base, Cisco IOS Unified Communications, Cisco Unified Border Element Enterprise Edition (25 sesji) |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.815 cm |
| Głębokość | 50.72 cm |
| Wysokość | 4.39 cm |
| Waga | 8.4 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - 90 dni - czas reakcji: 10 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 85% |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | ISR4431-VSEC/K9-RF |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







