7539 zł
Cena netto: 6 129,27 zł
Cena netto: 6 129,27 zł
SKU: C8200-UCPE-1N8
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO Catalyst 8200-uCPE dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack - 1U |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Gigabit Ethernet |
| Wykonanie | Przepustowość IPsec (1400 bajtów, czysty tekst): do 1,85 Gb/s Przepustowość SD-WAN IPsec (IMIX, czysty tekst): do 500 Mbps Przepustowość przekierowywania IPv4 (rozmiar pakietu 1400 bajtów): do 3,95 Gb/s |
| Pojemność | Skala tuneli nakładanych SD-WAN: 500 |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | IPv4, IPv6, IPSec, DHCP, NTP, DNS, RSVP, PPPoE, L2TPv3 |
| Protokół routingu | OSPFv3, policy-based routing (PBR), BGP, Bidirectional Forwarding Detection (BFD), EIGRP, MPLS, OSPF, VRRP, GRE, RIP, RIP-2, IS-IS, IGMPv3, HSRP, DVMRP |
| Protokół zdalnego zarządzania | OMP, IPv4, IPv6, SCP, SNMP |
| Algorytm kodowania | SSL, DTLS, TLS, IKE, PKI, RSA 2048-bit, ESP, HMAC, 256-bit ECDSA, 384-bit ECDSA, SHA-1, SHA-2, 256-bit AES-CBC, 256-bit AES-GCM, Szyfrowanie 3DES, DES, AES, AES 128 bitów, 256 bitów AES, MD5, 256-bit SHA, SHA 384-bit, 512-bit SHA, SHA, RSA 748-bit, RSA 1024-bit |
| Metoda identyfikacji | Secure Shell (SSH), RADIUS |
| Cechy | SUDI, bezpieczne uruchamianie, OSPF, BGP, EIGRP Stub Routing, AAR, ochrona przed ingerencją, DTLS, szyfrowanie TLS, biała lista, klient DHCP, przekaźnik DHCP, serwer DHCP, klient DNS, multicasting IPv4, LLQ, NTP, SAF, obsługuje SNMP, obsługa SSH, obsługa Syslog, odzwierciedlanie ruchu, oznaczenie ruchu, sterowanie ruchem, obsługa ACL, BFD, IPFIX, obsługa MPLS, obsługa NAT, serwer NTP, SCP, obsługa VRRP, VRF, GRE, QoS, AVC, CoS, FNF, FEC, HQoS, NBAR, obsługa SD-WAN, WRED, filtrowanie adresów URL, obsługa ALG, AAA |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ag, IEEE 802.3ah, Plug and Play, AES-256, UL 60950-1, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 60950-1, AS/NZS 62368.1, CAN/CSA-C22.2 No. 62368-1, CISPR 24, CISPR32/EN55032, CISPR35:2016:Ed:1, CNS13438:2006, EN 300 386, EN 55032, EN 55035, EN 62368-1, EN55024, FCC CFR47 Part 15, ICES-003, IEC 60950-1, IEC 62368-1, KN32, KN35, UL 62368-1, VCCI-CISPR 32:2016, WEEE |
| Procesor | Intel |
| RAM | 64 GB (maks.) |
| Dysk twardy | 32 GB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN: 4 x Ethernet 1000 - RJ-45 WAN / LAN: 2 x Ethernet 1000 - RJ-45/SFP |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x NIM 1 (całkowity) / 1 (wolna) x Pluggable Interface Module (PIM) |
| Ilość zainstalowanych modułów (maks) | 0 (zainstalowane) / 2 (maks.) |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej - 100 wat |
| Ilość zainstalowanych | 1 (zainstalowane) / 1 (maks.) |
| Wymagane napięcie | AC 120/240 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| MTBF | 671,696 godziny |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Cisco IOS XE |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.8 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Wysokość | 4.39 cm |
| Waga | 4.2 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 85% (bez efektu kondensacji) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C8200-UCPE-1N8 |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







