38206 zł
Cena netto: 31 061,79 zł
Cena netto: 31 061,79 zł
SKU: N540X-8Z16G-SYS-A
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO N540 12/20 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Rodzaj obudowy | Przepływ powietrza bok-bok montowany w szafie rack - 1U |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, 25 Gigabit Ethernet |
| Wykonanie | Wydajność: up to 125 Mpps |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | IPv6, IPv4, RSVP, DHCP, FTP, Telnet |
| Protokół routingu | MPLS, OSPFv2, OSPFv3, BGP for IPv6, BGP-4, BGP-MP, IS-ISv4, IS-ISv6, ECMP, Bidirectional Forwarding Detection (BFD), VRRP, GRE, RSVP, PIM-SM, PIM-SSM, IGMPv3, MLDv2, mLDP, mVPN, P2MP-TE, Two-Way Active Measurement Protocol (TWAMP) |
| Protokół zdalnego zarządzania | TACACS+, SSH, ICMP, DHCP, OAM, CLI, TFTP, Telnet, SNMP, NETCONF, gRPC, XML, JSON, GPB, YANG |
| Metoda identyfikacji | TACACS+, Secure Shell (SSH) |
| Cechy | QoS, moduł TrustAnchor, SyncE, PTP, powłoka konforemna, VPLS, IRB, BVI, BD, EFP, LAG, obsługuje LACP, VRF, obsługa MPLS LER, obsługa LSR MPLS, LDP, BGP-LU, obsługa VPN, obsługa L2VPN, EVPN, LFA, FFR, SR-PCE, TI-LFA, SR-ODN, VOQ, WRED, LPTS, AAA, CDP, obsługuje LLDP, przekaźnik DHCP, NetFlow, ERSPAN, SPAN, EEM, MIB, ZTP |
| Zgodność z normami | MEF 3.0, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ad (LACP), ITU-T G.8032, ITU-T G.8265.1, ITU-T G.8275.1, ITU-T G.8275.2, IEEE 802.1ab (LLDP), ITU-T G.8273.2 Class C, IP65, IP66, GR-3108-CORE class 2, Directive 2004/108/EC, Directive 2006/95/EC, GR-63-CORE, GR-1089-CORE, UL 60950-1 Second Edition, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1-07 Second Edition, EN 60950-1 Second Edition, IEC 60950-1 Second Edition, AS/NZS 60950-1, GB 4943, CSA 62368-1, ANSI/UL 62368-1, IEC 62368-1: 2014, EN 62368-1:2014+A11:2017, EN 55032:2015, KN 61000-3-12:2014, EN 61000-3-2:2014, ICES-003 issue 6:2016, EN 55032:2012, EN 61000-3-12:2011, KN 61000-3-11:2014, 47 CFR Part 15:2016, KN 61000-3-3:2014, CISPR32:2015:Ed:2, CISPR32:2012:Ed:1, CNS13438:2006, KN32:2015, EN300 386:2012:V1.6.1, KN 61000-3-2:2014, EN 61000-3-11:2000, VCCI-CISPR 32:2016, EN 61000-3-3:2013, IEC 61000-4, CISPR 24:2010+A1:2015, CISPR35:2016:Ed:1, IEC/EN 61000-6-1, EN 55024:2010, EN55024:2010:A1, EN 55035:2017, EN 61000-6-1:2007, EN61000-6-2:2005, EN 61000-6-2:2019, IEC61000-6-1:2016:Ed:3, IEC61000-6-2:2016:Ed:3, KN35:2015, ETS/EN 300 119 Part 4, ETS/EN 300 019 1.2, ETS/EN 300 019 2.3, ETS/EN 300 019 3.2, ETS/EN 300 753, RoHS 6/6 |
| Procesor | 1 x 2 GHz |
| RAM | 8 GB |
| Wbudowane urządzenia | 16GB eMMC, czujnik wilgotności |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 8 x 10Gb Ethernet / 1Gb Ethernet 4 x 1000Base-X - SFP (mini-GBIC) 4 x 1000Base-T - RJ-45 8 x 1000Base-X - SFP (mini-GBIC) Konsola: 1 x USB USB: 1 x Konsola: 1 x RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej - komponent podłączany na gorąco |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Ilość zainstalowanych | 2 (zainstalowane) / 2 (maks.) |
| Wymagane napięcie | AC 90-265 V (50 - 60 Hz) |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 70 wat |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 44.5 cm |
| Głębokość | 23.2 cm |
| Waga | 5.5 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | N540X-8Z16G-SYS-A |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







