1449 zł
Cena netto: 1 178,05 zł
Cena netto: 1 178,05 zł
SKU: RV340W-E-K9-G5-RF
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO RV340W Wireless dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Połączenie małej firmy ze światem zewnętrznym jest równie ważne jak połączenie wewnętrznych urządzeń sieciowych. Routery Cisco Small Business RV Series zapewniają bezpieczną wymianę danych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - przełącznik 4-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac Wave 2 |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Wykonanie | Przerób zapory (TCP): 900 Mb/s Przepustowość VPN (IPSec): 650 Mb/s Przepustowość VPN (PPTP): 100 Mb/s |
| Pojemność | Połączenia VPN IPSec: 50 Obsługuje VLANs: 32 Połączenia VPN PPTP: 25 |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | TCP/IP, PPTP, UDP/IP, L2TP, IPSec, PPPoE, DHCP |
| Protokół routingu | RIP-1, RIP-2, IGMP, statyczne trasowanie IP, GRE, RIPng |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS |
| Algorytm kodowania | WPA, WPA2 |
| Cechy | Port strefy DMZ, obsługa NAT, obsługa VPN, obsługa PAT, obsługa ALG, filtrowanie adresów MAC, obsługa IPv6, tryb działania punktu dostępowego, możliwość aktualizacji firmwaru, obsługa WMM, QoS, obsługa wielu SSID, port w trybie przekaż dalej, Obsługa Klucza USB 3G/4G, routing statyczny, CoS, proxy IGMP, uwierzytelnianie 802.1x, obsługa DSCP, przepustowość L2TP, Web Filtering, DFS, UDP, technologia 4x4 MU-MIMO |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1x, IEEE 802.11i, IEEE 802.11e, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, certyfikat FCC Class B, UL, BSMI, cUL, CB, CCC, ANATEL, KC |
| Procesor | ARM 1.2 GHz |
| RAM | 1 GB DDR3 SDRAM |
| Pamięć fleszowa | 256 MB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | LAN: 4 x 1000Base-T - RJ-45 WAN: 2 x 1000Base-T - RJ-45 USB: 2 x 4 pin USB Typ A Konsola: 1 x RJ-45 |
| Antena | |
| Antena | Zewnetrzna odłączalna |
| Ilość anten | 4 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie | AC 100 - 240 V |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy |
| MTBF | 50,000 godzina(y) |
| Typ ceny | Fabrycznie regenerowany |
| Lokalizacja | Kuwejt, Katar, Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Indonezja, Izrael, RPA, Wietnam, Ukraina, Egipt, Hongkong, Tajlandia, Malezja, Singapur, Filipiny, Europa |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 28 cm |
| Głębokość | 4.4 cm |
| Wysokość | 31.5 cm |
| Waga | 1.15 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 85% (bez kondensacji) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | RV340W-E-K9-G5-RF |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







