741 zł
Cena netto: 602,44 zł
Cena netto: 602,44 zł
SKU: RV160W-E-K9-G5-RF
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO RV160W Wireless-AC dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Połączenie małej firmy ze światem zewnętrznym jest równie ważne jak połączenie wewnętrznych urządzeń sieciowych. Routery Cisco Small Business RV Series Router zapewniają bezpieczną wymianę danych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - przełącznik 4-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Wykonanie | Przepustowość NAT: 600 Mb/s Przepustowość VPN (IPSec): 50 Mb/s |
| Pojemność | Równoczesne sesje: 15000 Tunele IPSec VPN: 10 Tunele VPN: 10 |
| Obsługiwane ramki Jumbo | 1536 bajtów |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | PPTP, L2TP, ICMP/IP, IPSec, PPPoE, DHCP, DNS, Bonjour, DDNS |
| Protokół routingu | RIP-1, RIP-2, IGMP, routing statyczny IPv6, RIPng |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 3, HTTP, HTTPS, SSH, CLI |
| Algorytm kodowania | Szyfrowanie 3DES, AES, IKE, AES 128 bitów, 192-bit AES, 256 bitów AES |
| Cechy | Przełączanie, obsługa NAT, obsługa VPN, obsługa PAT, obsługa NAPT, obsługa VLAN, obsługa Syslog, SPI, filtrowanie zawartości, dublowanie portów, ostrzeżenie na e-mail, obsługa IPv6, obejście VPN, filtrowanie adresów URL, możliwość aktualizacji firmwaru, obsługa SNTP, obsługa WMM, QoS, serwer DHCP, obsługa wielu SSID, DNS proxy, port w trybie przekaż dalej, przycisk resetu, obsługa IPv4, RRSTP, podwójne strumieniowanie (2x2), CoS, DoS, GRE, obsługa DSCP, NTP |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1p, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, ICES-003, FCC Part 15.247, RSS-210, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, FCC Part 15.107, FCC Part 15.109, FCC Part 15.407, EN 300 328, EN 301 489-1, AS/NZS 4268.2003, EN 301 893, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 301 489-17 |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, WAN, LAN, bezprzewodowy, USB, VPN, Internet, DSL |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45/SFP USB: 1 x Konsola: 1 x RJ-45 |
| Antena | |
| Antena | Zewnetrzna odłączalna |
| Ilość anten | 2 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie | DC 12 V |
| Wymagany prąd elektryczny | 02:00 |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy |
| Typ ceny | Fabrycznie regenerowany |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 20 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Wysokość | 3 cm |
| Waga | 630 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 85% (bez kondensacji) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | RV160W-E-K9-G5-RF |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







