291687 zł
Cena netto: 237 143,90 zł
Cena netto: 237 143,90 zł
SKU: NCS-55A1-24Q6-SYS
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO NCS55A1 FIXED dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack - 1U |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, 100 Gigabit Ethernet, 25 Gigabit Ethernet |
| Procesor | 1.9 GHz |
| RAM | 32 GB |
| Dysk twardy | 128 GB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 6 x 40Gb Ethernet / 100Gb Ethernet - QSFP28 24 x 1Gb Ethernet / 10Gb Ethernet / 25Gb Ethernet - SFP28 Zarządzanie: 1 x RJ-45 Konsola: 1 x RJ-45 |
| Różne | |
| Typ ceny | Flexible Consumption Model |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | NCS-55A1-24Q6-SYS |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







