837 zł
Cena netto: 680,49 zł
Cena netto: 680,49 zł
SKU: TRB245000000
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Teletonika
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TELTONIKA NETWORKS TRB245 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Przemysłowy interfejs sieciowy LTE Cat 4 posiada elementy wykorzystywane w różnych branżach: szybkie i niezawodne połączenie internetowe, połączenie Ethernet i komunikacji szeregowej, bezpieczne podłączenie zasilania, porty wejścia / wyjścia oraz usługa synchronizacji czasu. TRB245 jest w stanie łączyć urządzenia przemysłowe w jedną jednostkę za pośrednictwem połączeń RS232 i RS485. Zarządzanie SMS-ami, zapora ogniowa, OpenVPN, IPSec i system zdalnego sterowania RMS zapewniają stałą ochronę danych. Dual SIM z automatycznym przełączaniem i zapasową siecią WAN zapewnia stabilne połączenie nawet po utracie pierwotnego połączenia. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Brama |
| Wbudowane urządzenia | Beidou, QZSS, GPS / GLONASS / Galileo |
| Szerokość | 8.3 cm |
| Głębokość | 7.4 cm |
| Wysokość | 2.5 cm |
| Waga | 165 g |
| Procesor / Pamięć / Pamięć | |
| Zainstalowane procesory | 1 x Qualcomm QCA9531 650 MHz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych | 1 |
| RAM | 64 MB |
| Pamięć fleszowa | 16 MB |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy | Zewnętrzna |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, RS-232, RS-485 |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | TCP/IP, PPTP, UDP/IP, L2TP, NTP, ICMP/IP, IPSec, ARP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, HTTP, HTTPs, IPv4, IPv6 |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP |
| Protokół zdalnego zarządzania | Telnet, HTTP, HTTPS, SSH, SSH-2, CLI, JSON-RPC, Modbus, DHCP, MQTT |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, 3G, 4G, 2G, sygnał, dane |
| Cechy | Sterowanie przepływem, ochrona firewall, obsługa DHCP, obsługa NAT, obsługa VPN, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), filtrowanie adresów MAC, możliwość aktualizacji firmwaru, IPSec NAT-Traversal (NAT-T), port w trybie przekaż dalej, przycisk resetu, do montażu na szynie DIN, routing statyczny, Firmware Over-the-Air (FOTA), zdalen sterowanie SMS, rejestr systemu, obsługa IP Security (IPSec), obsługa DMZ, tryb mostka, klient OpenVPN, serwer OpenVPN, Teltonika Remote Management System (RMS), aluminiowa obudowa, obsługa MQTT |
| Algorytm kodowania | DES, Szyfrowanie 3DES, TLS, SSL 3.0, AES 128 bitów, 192-bit AES, 256 bitów AES, IKEv2, IKEv1 |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, X.509 |
| Antena | |
| Antena | Zewnetrzna odłączalna |
| Ilość anten | 2 |
| Komunikacja | |
| Dostęp do sieci | Tak |
| Generacja | 3G, 4G |
| Cellular Protocol | LTE |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x karta SIM |
| Interfejsy | 1 x RS-485 - kostka zaciskowa 2 x antena - SMA 1 x RS-232 - kostka zaciskowa 1 x sieć - RJ-45 |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Antena GNSS, antena LTE, imbus |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy - 1.5 m |
| Zgodność z normami | RoHS, X.509 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie | DC 9 - 30 V |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 5 wat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 75 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TRB245000000 |
| Dane producenta | Nazwa firmy: Teltonika IoT Group, UAB |
| Podmiot odpowiedzialny | Nazwa firmy: Teltonika Poland Sp. z o.o. |
| Pomoc techniczna | https://teltonika-iot-group.com/contacts |







