1200 zł
Cena netto: 975,61 zł
Cena netto: 975,61 zł
SKU: RAX70-100EUS
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Netgear
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt NETGEAR 5PT Tri-Band dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Router biurkowy Czarny
- Tri-band (2.4 GHz/5 GHz/5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) 6600 Mbit/s
- Gigabit Ethernet
- Ethernet WAN
- Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
- Port USB
- Zarządzanie przez stronę www
- Technologia Inteligent mesh
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - przełącznik 4-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz (1 pasmo) / 5 GHz (2 pasma) |
| Pojemność | Strumienie: 8 |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | IPv6 |
| Algorytm kodowania | WPA-PSK, AES 128 bitów, WPA2-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise |
| Rating Wi-Fi | AX6600 |
| Cechy | Obsługa NAT, obsługa VPN, wsparcie dla DFS, możliwość aktualizacji firmwaru, przycisk resetu, Beamforming+, technologia MU-MIMO, Dynamic QoS, strumieniowanie wideo UHD 4K, obsługa przepustowości 160 MHz |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, Wi-Fi CERTIFIED 6 |
| Procesor | 1.5 GHz |
| RAM | 512 MB |
| Pamięć fleszowa | 256 MB |
| Wskaźniki statusu | Status |
| Line Properties | |
| Format kodowania linii | 256 QAM, 1024 QAM, OFDMA |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 USB 3.0: 1 x USB 9 pin Typ A |
| Różne | |
| Lokalizacja | Europa |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 34.7 cm |
| Głębokość | 20.8 cm |
| Wysokość | 16.5 cm |
| Waga | 1.171 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok Wsparcie techniczne - 90 dni |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | RAX70-100EUS |
| Dane producenta | Netgear, Inc. 350 E. Plumeria Drive San Jose, CA 95134 Stany Zjednoczone Telefon: +1 408-907-8000 |
| Podmiot odpowiedzialny | Netgear International Limited 6th Floor, Penrose Two Penrose Dock T23 YY09, Cork Irlandia |
| Pomoc techniczna | https://www.netgear.com/support/ |







