69438 zł
Cena netto: 56 453,66 zł
Cena netto: 56 453,66 zł
SKU: ISR4451-DNA
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO ISR 4451 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack - modularny - 2U |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, HDLC, PPP, MLPPP, MLFR |
| Wykonanie | Łączna przepustowość: 1 Gb/s |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | RSVP, IPSec, PPPoE, DHCP, DNS, IPv4, IPv6 |
| Protokół routingu | OSPF, IS-IS, RIP-1, RIP-2, BGP, EIGRP, HSRP, DVMRP, PIM-SM, IGMPv3, GRE, policy-based routing (PBR), MPLS, IPv4-to-IPv6 Multicast |
| Algorytm kodowania | DES, Szyfrowanie 3DES, SHA, MD5, IKE, AES 128 bitów, 256 bitów AES, RSA 1024-bit, RSA 2048-bit, 256-bit SHA, 512-bit SHA, RSA 748-bit, SHA 384-bit, 256-bit ECDSA, 384-bit ECDSA |
| Metoda identyfikacji | RADIUS |
| Cechy | CBWFQ, WRED, obsługa ACL, BFD, routing statyczny, LISP, AVC, SSM, HQoS, ERSPAN, EEM, EVC, Cisco IPSLA, NBAR, wsparcie DNA |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1ag, EN55024, AS/NZS 60950-1, ICES-003 Klasa A, FCC CFR47 Part 15, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, VCCI V-3, EN 61000, KN22, KN24, CNS 13438, EN 300 386, IECS-003:2004, AS/NZS CISPR 32 Class A, EN 55032 Class A, AAA, CISPR 32 Class A, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, IEEE 802.3, TIA-968-B 2009 |
| RAM | 4 GB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN / LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 4 x SFP (mini-GBIC) 4 x RJ-45 Zarządzanie: 1 x RJ-45 1 x pomocniczy - RJ-45 Konsola: 1 x RJ-45 Konsola: 1 x 4 pin USB Typ A USB: 1 x 4 pin USB Typ A |
| Gniazda rozszerzeń | 3 (całkowity) / 3 (wolna) x NIM 1 (całkowity) / 1 (wolna) x ISC 2 (całkowity) / 2 (wolna) x SM |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Ilość zainstalowanych | 2 (maks.) |
| Różne | |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| MTBF | 480770 godziny |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny | Cisco IOS IP Base |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.815 cm |
| Głębokość | 46.99 cm |
| Wysokość | 8.89 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - 90 dni - czas reakcji: 10 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 85% |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | ISR4451-DNA |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







