97485 zł
Cena netto: 79 256,10 zł
Cena netto: 79 256,10 zł
SKU: ASR1001-X-DNA
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO ASR 1001-X dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Routery serii ASR 1000 firmy Cisco do usług agregacyjnych są optymalnymi, kompaktowymi rozwiązaniami w zakresie wydajności, możliwości usług oraz niezawodności, w związku z czym przeobrażają brzeg sieci dostawcy usług. Umożliwiają udostępnianie zaawansowanych usług dla klientów indywidualnych oraz biznesowych w sposób elastyczny, wydajny i niedrogi. Routery serii ASR 1000 firmy Cisco to urządzenia dla sieci IP wyposażone w silnik sprzętowy do zastosowań związanych z usługami brzegowymi. Routery tej serii przynoszą korzyści dostawcom usług dzięki: wysokiej wydajności technologii przetwarzania oraz inteligencji usług w niższej cenie; wyraźnemu zmniejszeniu nakładów inwestycyjnych oraz kosztów operacyjnych; natychmiastowemu świadczeniu usług, a co za tym idzie poszerzaniu rynku i generowaniu zysków z usług biznesowych i zarządzanych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Rodzaj obudowy | Przepływ powietrza przód-tył montowany w szafie rack - modularny - 1U |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Gigabit Ethernet |
| Wykonanie | Przepustowość: 2,5 Gb/s Przepustowość szyfrowania: 8 Gb/s |
| Cechy | Kodowanie sprzętowe, QoS, wsparcie DNA |
| Zgodność z normami | CISPR 24, EN55022, EN55024, CISPR 22, EN50082-1, EN 61000-6-1, AS/NZS 60950-1, EMC, ICES-003 Klasa A, FCC CFR47 Part 15, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, CSA C22.2 No. 60950-1-03, VCCI Class A, EN 300 386 |
| RAM | 8 GB (zainstalowane) / 16 GB (maks.) - DDR3 SDRAM |
| Pamięć fleszowa | 8 GB |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, status, alarm, konsola |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | Zarządzanie: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 Zarządzanie: 1 x konsola - RJ-45 Zarządzanie: 1 x pomocniczy - RJ-45 Zarządzanie: 1 x konsola - złącze 4 pin mini-USB Typu B USB 2.0: 2 x 4 pin USB Typ A 6 x Ethernet 1000 - SFP (mini-GBIC) 2 x SFP+ |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x slot rozszerzeń 1 (całkowity) / 1 (wolna) x NIM 2 DIMM 240-pinowy |
| Ilość zainstalowanych modułów (maks) | 0 (zainstalowane) / 2 (maks.) |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej - komponent podłączany na gorąco |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Ilość zainstalowanych | 2 (zainstalowane) / 2 (maks.) |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.942 cm |
| Głębokość | 57.15 cm |
| Wysokość | 4.343 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - 90 dni - czas reakcji: 10 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 85% |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | P/N: L-LIC-DNA-ADD |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | ASR1001-X-DNA |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







