51696 zł
Cena netto: 42 029,27 zł
Cena netto: 42 029,27 zł
SKU: ISR4451-XSEC/K9-RF
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO ISR 4451 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany w szafie rack - modularny - 2U |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | IPSec, PPPoE, L2TPv3 |
| Protokół routingu | OSPF, RIP, IS-IS, RIP-2, BGP, EIGRP, DVMRP, PIM-SM, IGMPv3, GRE, PIM-SSM, routing statyczny IPv4, routing statyczny IPv6, policy-based routing (PBR) |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP, RMON |
| Cechy | Ochrona firewall, obsługa VPN, obsługa MPLS, obsługa Syslog, filtrowanie zawartości, obsługa IPv6, CBWFQ, WRED, QoS, DMVPN |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ah, IEEE 802.1ag, CISPR 22 Klasa A, CISPR 24, EN55024, EN 55022 Class A, EN50082-1, AS/NZS 60950-1, AS/NZ 3548 Class A, ICES-003 Klasa A, FCC CFR47 Part 15, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, BSMI CNS 13438, VCCI V-3, EN 61000, EMI, KN22, KN24, EN 300 386, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1 |
| RAM | 4 GB (zainstalowane) / 16 GB (maks.) |
| Pamięć fleszowa | 8 GB (zainstalowane) / 32 GB (maks.) |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, łącze/aktywność |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 Zarządzanie: 1 x konsola - RJ-45 Zarządzanie: 1 x konsola - mini USB typ B Szeregowy: 2 x pomocniczy - RJ-45 USB 2.0: 2 x 4 pin USB Typ A 4 x SFP (mini-GBIC) |
| Gniazda rozszerzeń | 3 (całkowity) / 3 (wolna) x EHWIC 1 (całkowity) / 1 (wolna) x PVDM 2 (całkowity) / 1 (wolna) x CompactFlash 1 (całkowity) / 1 (wolna) x slot rozszerzeń 3 (całkowity) / 3 (wolna) x service module (SM) |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (47/63 Hz) |
| Różne | |
| Zestaw do montowania w stojaku | Dołączony |
| Typ ceny | Fabrycznie regenerowany |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny | Cisco IOS IP Base |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.81 cm |
| Głębokość | 46.99 cm |
| Wysokość | 8.89 cm |
| Waga | 13.1 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - 90 dni - czas reakcji: 10 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 85% |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | ISR4451-XSEC/K9-RF |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







