841 zł
Cena netto: 683,74 zł
Cena netto: 683,74 zł
SKU: RBD53G-5HACD2HND-TC&EG12-EA
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MikroTik
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt MIKROTIK Chateau LTE12 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - przełącznik 5-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Wykonanie | Maks. przepływność danych (2,4 GHz): 300 Mb/s Maks. przepływność danych (5 GHz): 867 Mb/s |
| Rating Wi-Fi | AC1200 |
| Cechy | Przycisk trybu |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, RoHS, EAC, RED |
| Procesor | 1 x IPQ4019 716 MHz |
| RAM | 256 MB |
| Pamięć fleszowa | 16 MB |
| Komunikacja | |
| Typ | Bezprzewodowy modem komórkowy |
| Cellular Protocol | FDD LTE, TDD LTE |
| Pasmo Komórkowe | LTE B3, LTE B1, LTE B5, LTE B8 |
| Maksymalna prędkość transmisji | 150 Mbps |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 5 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 USB: 1 x 4 pin USB Typ A Antena: 2 x |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x Micro-SIM |
| Antena | |
| Antena | Wewnętrzna |
| Ilość anten | 4 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 23 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny | MikroTik RouterOS |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 24 cm |
| Głębokość | 4.4 cm |
| Wysokość | 15.6 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 70 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | RBD53G-5HACD2HND-TC&EG12-EA |
| Dane producenta | SIA Mikrotīkls Ūnijas iela 2 Ryga, LV-1039 Łotwa Telefon: +371-6-7317700 E-mail: info@mikrotik.com Strona internetowa: mikrotik.com |
| Pomoc techniczna | https://mikrotik.com/support |







