855 zł
Cena netto: 695,12 zł
Cena netto: 695,12 zł
SKU: RBD25GR-5HPACQD2HPND&R11E-LTE6
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MikroTik
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt MIKROTIK Audience Tri-band dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Zestaw Audience LTE6 to trójzakresowy domowy punkt dostępowy z obsługą LTE i technologią meshing. Jeśli potrzebujesz Wi-Fi w ogromnym budynku z różnego rodzaju przeszkodami, po prostu dodaj więcej urządzeń Audience do swojej sieci - po naciśnięciu przycisku zsynchronizują się one płynnie i utworzą jedną sieć Wi-Fi obejmującą cały lokal. | |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Punkt dostępu bezprzewodowego |
| Szerokość | 12.9 cm |
| Głębokość | 3.9 cm |
| Wysokość | 25.1 cm |
| Procesor / Pamięć / Pamięć | |
| Zainstalowane procesory | 1 x ARM IPQ4019 716 MHz |
| RAM | 256 MB |
| Pamięć fleszowa | 128 MB |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy | Zewnętrzna |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz, 5.18 - 5.32 GHz, 5.5 - 5.825 GHz |
| Cechy | PoE+, przycisk sync, obsługa pasywnego PoE, obsługa Wireless Mesh, uproszczona konfiguracja aplikacji za pośrednictwem systemu Android lub iOS |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.3af, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3at, IEEE 802.11ac |
| Antena | |
| Antena | Wewnętrzna |
| Kierunkowość | Antena dookólna |
| Poziom uzyskany | 4.5 dBi |
| Komunikacja | |
| Dostęp do sieci | Tak |
| Cellular Protocol | FDD LTE, TDD LTE |
| Pasmo łączności komórkowej | LTE 700/800/850/900/1800/1900/2100/2300/2500/2600 |
| Obsługiwane karty pamięci błyskowej | Karta Micro SIM |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 karta SIM 1 Mini PCIe |
| Interfejsy | 1 x 1000Base-T (PoE+) - RJ-45 1 x 1000Base-T - RJ-45 |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz AC |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy |
| Zgodność z normami | IC, FCC, RoHS, EAC, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Zasilanie | |
| Obsługuje Power Over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 30 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny | MikroTik RouterOS (licence level 4) |
| Wymagany system operacyjny | Android, Apple iOS |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 60 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | RBD25GR-5HPACQD2HPND&R11E-LTE6 |
| Dane producenta | SIA Mikrotīkls Ūnijas iela 2 Ryga, LV-1039 Łotwa Telefon: +371-6-7317700 E-mail: info@mikrotik.com Strona internetowa: mikrotik.com |
| Pomoc techniczna | https://mikrotik.com/support |







