1043 zł
Cena netto: 847,97 zł
Cena netto: 847,97 zł
SKU: RAX50-100EUS
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Netgear
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt NETGEAR AX5400 AX6 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Router biurkowy Czarny
- Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) 5400 Mbit/s
- Gigabit Ethernet
- Ethernet WAN
- Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
- Port USB
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - przełącznik 4-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Szybkość transmisji danych | 5.4 Gbps |
| Algorytm kodowania | AES 128 bitów |
| Rating Wi-Fi | AX5400 |
| Cechy | Obsługa VPN, możliwość aktualizacji firmwaru, Beamforming+, dwupasmowość, dostęp dla gości, Circle Smart Parental Controls, OFDMA, strumieniowanie wideo UHD 4K |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, Wi-Fi CERTIFIED 6 |
| Procesor | 1.5 GHz |
| Line Properties | |
| Format kodowania linii | 1024 QAM |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 USB 3.0: 1 x |
| Antena | |
| Antena | Zewnetrzna odłączalna |
| Ilość anten | 4 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy |
| Lokalizacja | Europa |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | UNIX, Apple MacOS, Linux, Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7/8/10 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 29.58 cm |
| Głębokość | 20.6 cm |
| Wysokość | 5.72 cm |
| Waga | 566 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok Wsparcie techniczne - 90 dni |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | RAX50-100EUS |
| Dane producenta | Netgear, Inc. 350 E. Plumeria Drive San Jose, CA 95134 Stany Zjednoczone Telefon: +1 408-907-8000 |
| Podmiot odpowiedzialny | Netgear International Limited 6th Floor, Penrose Two Penrose Dock T23 YY09, Cork Irlandia |
| Pomoc techniczna | https://www.netgear.com/support/ |







