490 zł
Cena netto: 398,37 zł
Cena netto: 398,37 zł
SKU: VMG4005-B50A-EU01V1F
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Zyxel
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt ZYXEL VMG4005-B50A VDSL2 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- DSL WAN
- IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q
- Gigabit Ethernet
- VDSL VDSL2
- Zarządzanie przez stronę www
- Klient DHCP Serwer DHCP
| Marketing Description | |
| Zyxel VMG4005-B50A to wszechstronny modem DSL i router zaprojektowany, aby zaspokoić różnorodne potrzeby sieciowe. Dzięki obsłudze zarówno VDSL2, jak i ADSL2+, modem ten zapewnia szybki dostęp do Internetu w domach i małych biurach. Urządzenie oferuje szereg opcji łączności, w tym Ethernet, umożliwiając zarówno połączenia przewodowe, jak i bezprzewodowe. Zbudowany z myślą o szerokim zakresie wilgotności i temperatury pracy, VMG4005-B50A jest niezawodny w różnych środowiskach, dzięki czemu nadaje się do wielu różnych ustawień. Wyposażony w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak Stateful Packet Inspection (SPI) i zapobieganie atakom DoS, Zyxel VMG4005-B50A zapewnia spokój użytkownikom dbającym o bezpieczeństwo sieci. Urządzenie obsługuje również QoS, zapewniając efektywne zarządzanie przepustowością dla różnych aplikacji. Dzięki opcjom zdalnego zarządzania za pośrednictwem protokołów takich jak SSH i HTTP, modem ten można łatwo konserwować i monitorować na odległość. Zapewniając stabilną wydajność, a jednocześnie pozostając przyjaznym dla użytkownika, VMG4005-B50A jest solidnym wyborem dla niezawodnej łączności z Internetem. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | PPPoE, PPPoA, IPoE, DHCP, IPv6, HTTP, FTP, NTP |
| Protokół zdalnego zarządzania | DHCP, IPv6, HTTP, CLI, SSH, Telnet, TFTP, TR-069, NTP, TR-098, TR-111, TR-181 |
| Metoda identyfikacji | Secure Shell (SSH) |
| Cechy | Trasowanie hermetyzacji MAC, klient DHCP, przekaźnik DHCP, serwer DHCP, QoS, grupa VLAN, możliwość aktualizacji firmwaru, Rom-D, zapobieganie atakom typu DoS, filtracja pakietów, obsługa Syslog, G.Vector, G.INP, przycisk resetu, SPI |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1Q |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, VDSL, LAN |
| Line Properties | |
| Format ramkowania | ANSI T1.413 |
| Komunikacja | |
| Typ | Modem DSL |
| Protokół sygnalizacji cyfrowej | ADSL, ADSL2, ADSL2+, VDSL, VDSL2 |
| Protokoły i specyfikacje | ITU G.993.1, ITU G.993.2, ITU G.992.1 (G.DMT), ITU G.992.3, ITU G.992.5 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN: 1 x VDSL2 / ADSL2+ - RJ-11 LAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie | DC 12 V |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 13 cm |
| Głębokość | 12 cm |
| Wysokość | 3.2 cm |
| Waga | 173 g |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 24.5 cm |
| Głębokość transportowa | 14.2 cm |
| Wysokość transportowa | 4.2 cm |
| Waga transportowa | 380 g |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VMG4005-B50A-EU01V1F |
| Dane producenta | Adres: No.2 Industry East RD. IX, Hsinchu Science Park, Hsinchu 30075, Tajwan Telefon: +886-3-5783942 E-mail: sales@zyxel.com.tw Strona internetowa: www.zyxel.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Pl. Konesera 8, 03-736 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 333 82 50 E-mail: salespl@zyxel.eu Strona internetowa: www.zyxel.com/pl/pl |
| Pomoc techniczna | https://support.zyxel.eu/hc/pl |







