4263 zł
Cena netto: 3 465,85 zł
Cena netto: 3 465,85 zł
SKU: 10019403
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Insys
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt INSYS icom MRX2 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Routery MRO charakteryzują się wysoką wydajnością i rozbudowanymi interfejsami w smukłej obudowie. Nadają się zarówno do bezpiecznej zdalnej konserwacji, jak i do rejestrowania i przetwarzania danych aplikacji (edge computing). Podobnie jak wszystkie routery INSYS icom, urządzenia z serii MRO wyróżniają się wysoką stabilnością systemu, trwałością i jednolitymi wskazówkami dla użytkownika. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Rodzaj obudowy | Montowany na szynie DIN |
| Technologia podłączania | Przewodowa, bezprzewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Modbus |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | DHCPv4, DHCPv6, DNS, DDNS, PPPoE, IPSec, PPTP, FTP |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP, BGP, OSPF, RIP, RIP-2, RIPng, GRE |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP, HTTP, HTTPS, Telnet, SSH, CLI |
| Metoda identyfikacji | RADIUS |
| Cechy | SPIF, obsługa VPN, technologia MIMO, klient DHCP, znaczniki VLAN, przycinanie VLAN, serwer DHCP, obsługa DNAT, obsługa SNAT, port w trybie przekaż dalej, obsługa przekazywania IP, przekaźnik DNS, DynDNS, klient OpenVPN, serwer OpenVPN, filtrowanie adresów IP, serwer PPTP, DMVPN, tryb pełnego dupleksu, tryb półdupleksu, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), izolacja 1500 V, ostrzeżenie na e-mail, powiadomienia SMS, pułapka SNMP, możliwość aktualizacji firmwaru, klient NTP, serwer NTP, zegar w czasie rzeczywistym, przycisk resetu |
| Zgodność z normami | IP40, EN 55032 Class B, EN 61000-6-2, EN55024, EN 60950, IEC 60950, EN 62368-1, IEC 62368-1, EN 61131-2, EN 60068-2-6, EN 60068-2-27, EN 60068-2-1, EN 60068-2-2, EN 60068-2-14, EN 60068-30, FCC Part 15 Class B, IC |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, WAN, sygnał |
| Komunikacja | |
| Typ | Bezprzewodowy modem komórkowy |
| Cellular Protocol | EDGE, GPRS, HSPA, HSPA+, LTE, UMTS |
| Maksymalna prędkość transmisji | 100 Mbps |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 2 x DI 1 x DO 1 x RS-232 - 9 pin D-Sub (DB-9) Antena: 2 x SMA 5 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x Mini-SIM |
| Zasilanie | |
| Wymagane napięcie | DC 12 - 24 V |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 8 wat |
| Różne | |
| Lokalizacja | Stany Zjednoczone, Kanada |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny | Icom OS |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 5.4 cm |
| Głębokość | 8.8 cm |
| Wysokość | 11.7 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -30 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 75 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 0–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 10019403 |
| Dane producenta | Hermann-Köhl-Str. 22 |
| Pomoc techniczna | https://www.insys-icom.com/en/support/technical-support/#tech-support |







