2013 zł
Cena netto: 1 636,59 zł
Cena netto: 1 636,59 zł
SKU: 10020726
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Insys
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt INSYS icom SCR-E200 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Routery z serii SCR oferują nowoczesną technologię w kompaktowej, elastycznie montowanej obudowie. Nadają się zarówno do bezpiecznej zdalnej konserwacji, jak i do rejestrowania i przetwarzania danych aplikacji (edge computing). Podobnie jak wszystkie routery INSYS icom, urządzenia z serii SCR wyróżniają się wysoką stabilnością systemu, trwałością i jednolitym prowadzeniem użytkownika. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router - przełącznik 2-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Montowany na szynie DIN, montowany na ścianie |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Modbus |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | DHCPv4, DHCPv6, DNS, DDNS, PPPoE, IPSec, PPTP |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP, OSPF, BGP, RIP, RIP-2, RIPng, GRE |
| Protokół zdalnego zarządzania | HTTP, HTTPS, CLI, Telnet, SSH, SNMP |
| Cechy | Klient DHCP, VLAN Tagging, przycinanie VLAN, obsługa DNAT, obsługa SNAT, port w trybie przekaż dalej, obsługa przekazywania IP, przekaźnik DNS, DynDNS, klient OpenVPN, serwer OpenVPN, SPIF, filtrowanie adresów IP, filtrowanie adresów MAC, serwer PPTP, tryb półdupleksu, tryb pełnego dupleksu, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), ostrzeżenie na e-mail, pułapka SNMP, możliwość aktualizacji firmwaru, klient NTP, serwer NTP, zegar w czasie rzeczywistym, przycisk resetu, serwer DHCP, izolacja 1500 V |
| Zgodność z normami | IP40, FCC Part 15 Class B, IC, EN 55032 Class B, EN 61000-6-3, EN55024, EN 61000-6-2, EN 62368-1, IEC 62368-1, EN 61131-2, EN 60068-2-1, EN 60068-2-2, EN 60068-2-14, EN 60068-30, IEC 61709 |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, WAN |
| Internet rzeczy (IoT) | |
| Zgodność z Internetem Przedmiotów (IoT) | Tak |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | LAN: 2 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 Szeregowy: 1 x RS-232 - 9 pin D-Sub (DB-9) |
| Zasilanie | |
| Wymagane napięcie | DC 12 - 24 V |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 3 wat |
| Różne | |
| MTBF | 770,000 godziny |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny | Icom OS |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 10.5 cm |
| Głębokość | 4.2 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -30 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 75 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 0–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 10020726 |
| Dane producenta | Hermann-Köhl-Str. 22 |
| Pomoc techniczna | https://www.insys-icom.com/en/support/technical-support/#tech-support |







