2669 zł
Cena netto: 2 169,92 zł
Cena netto: 2 169,92 zł
SKU: 10021493
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Insys
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt INSYS icom ECR-EW300 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Dzięki szerokiej gamie interfejsów routery ECR mogą być wykorzystywane na wiele sposobów. Nadają się zarówno do bezpiecznej zdalnej konserwacji, jak i do rejestrowania i przetwarzania danych aplikacji (edge computing). Dzięki połączeniu plug and play z usługami i aplikacjami w chmurze, zdalny dostęp i monitorowanie można wdrożyć szybko i łatwo. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - przełącznik 2-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Montowany na szynie DIN, montowany na ścianie |
| Technologia podłączania | Przewodowa, bezprzewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Ethernet, Fast Ethernet, Modbus |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | DHCPv4, DHCPv6, DNS, DDNS, PPPoE, IPSec, PPTP |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP, OSPF, BGP, RIP, RIP-2, RIPng, GRE |
| Protokół zdalnego zarządzania | HTTP, HTTPS, CLI, Telnet, SSH, SNMP |
| Algorytm kodowania | WPA, WPA2, AES, TKIP, TLS, TTLS, PEAP |
| Cechy | Tryb działania punktu dostępowego, klient bezprzewodowy, uwierzytelnianie 802.1x, klient DHCP, VLAN Tagging, przycinanie VLAN, obsługa DNAT, obsługa SNAT, port w trybie przekaż dalej, obsługa przekazywania IP, przekaźnik DNS, DynDNS, klient OpenVPN, serwer OpenVPN, SPIF, filtrowanie adresów IP, filtrowanie adresów MAC, serwer PPTP, tryb półdupleksu, tryb pełnego dupleksu, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), ostrzeżenie na e-mail, pułapka SNMP, możliwość aktualizacji firmwaru, klient NTP, serwer NTP, zegar w czasie rzeczywistym, przycisk resetu, powiadomienia SMS, serwer DHCP, izolacja 1500 V |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1x, IP40, EN 55032 Class B, EN 61000-6-3, EN55024, EN 61000-6-2, EN 62368-1, IEC 62368-1, EN 61131-2, EN 60068-2-1, EN 60068-2-2, EN 60068-2-14, EN 60068-30, IEC 61709 |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, WAN, sygnał |
| Komunikacja | |
| Typ | Bezprzewodowy modem komórkowy |
| Cellular Protocol | LTE, EDGE, GPRS, UMTS, HSPA, HSDPA, HSUPA |
| Maksymalna prędkość transmisji | 10.2 Mbps |
| Internet rzeczy (IoT) | |
| Zgodność z Internetem Przedmiotów (IoT) | Tak |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | LAN: 2 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 Szeregowy: 1 x RS-232 - 9 pin D-Sub (DB-9) Szeregowy: 1 x RS-485 - blok końcówek Antena: 1 x R-SMA 2 x DI - blok końcówek 2 x DO - blok końcówek Antena: 1 x SMA |
| Gniazda rozszerzeń | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x Mini-SIM |
| Zasilanie | |
| Wymagane napięcie | DC 12 - 24 V |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 7 wat |
| Różne | |
| MTBF | 770,000 godziny |
| Lokalizacja | Australia |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny | Icom OS |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 10.5 cm |
| Głębokość | 4.2 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -30 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 75 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 0–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 10021493 |
| Dane producenta | Hermann-Köhl-Str. 22 |
| Pomoc techniczna | https://www.insys-icom.com/en/support/technical-support/#tech-support |







