3252 zł
Cena netto: 2 643,90 zł
Cena netto: 2 643,90 zł
SKU: 10016582
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Insys
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt INSYS icom MRX3 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Dzięki rozbudowanej funkcjonalności routingu i wysokiemu bezpieczeństwu IT, MRX doskonale nadaje się do zdalnego dostępu do krytycznej infrastruktury i maszyn. Dzięki połączeniu plug and play z usługami i aplikacjami w chmurze, zdalny dostęp i monitorowanie można wdrożyć szybko i łatwo. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router - przełącznik 5-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Montowany na szynie DIN - modularny |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | PPTP, IPSec, PPPoE, PPPoA, FTP, DNS, DDNS, DHCPv6, DHCPv4 |
| Protokół routingu | OSPF, RIP-1, RIP-2, BGP, statyczne trasowanie IP, GRE, RIPng |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP, Telnet, HTTP, HTTPS, SSH, CLI |
| Metoda identyfikacji | RADIUS |
| Cechy | Obsługa VPN, obsługa SNAT, obsługa VLAN, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), ostrzeżenie na e-mail, filtrowanie adresów IP, tryb półdupleksu, tryb pełnego dupleksu, możliwość aktualizacji firmwaru, DMVPN, serwer DHCP, port w trybie przekaż dalej, SPIF, serwer NTP, pułapka SNMP, przekaźnik DNS, klient DHCP, klient NTP, zegar w czasie rzeczywistym, obsługa DNAT, izolacja 1500 V, VLAN Tagging, obsługa przekazywania IP, przycinanie VLAN, DynDNS, serwer PPTP, klient OpenVPN, serwer OpenVPN |
| Zgodność z normami | EN 60950, IEC 60950, EN55024, IC, EN 61000-6-2, EN 61131-2, IP40, FCC Part 15 Class B, EN 60068-2-1, EN 55032 Class B, EN 60068-2-27, EN 60068-2-6, EN 60068-2-14, IEC 62368, EN 62368, EN 60068-2-2, EN 60068-30 |
| Procesor | ARM7 |
| RAM | 448 MB |
| Pamięć fleszowa | 7 GB |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, WAN |
| Internet rzeczy (IoT) | |
| Zgodność z Internetem Przedmiotów (IoT) | Tak |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 5 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 2 x DI |
| Gniazda rozszerzeń | 3 (całkowity) / 1 (wolna) x slot rozszerzeń |
| Zasilanie | |
| Wymagane napięcie | DC 12 - 24 V |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 3.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny | Icom OS |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 8.2 cm |
| Głębokość | 8.8 cm |
| Wysokość | 11.7 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -25 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 0–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 10016582 |
| Dane producenta | Hermann-Köhl-Str. 22 |
| Pomoc techniczna | https://www.insys-icom.com/en/support/technical-support/#tech-support |







