300 zł
Cena netto: 243,90 zł
Cena netto: 243,90 zł
SKU: TL-MR150
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: TP-Link
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TP-LINK Archer MR150 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Router biurkowy Czarny
- Jedna częstotliwości (2,4 GHz) Wi-Fi 4 (802.11n) 300 Mbit/s
- Fast Ethernet
- Ethernet WAN DSL WAN Gniazdo karty SIM Połączenie USB 3G/4G
- Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 4
- Obsługa jakość serwisu (QoS)
| Marketing Description | |
| TL-MR150 pozwala udostępnić sieć 4G LTE wielu urządzeniom jednocześnie, abyś mógł cieszyć się filmami, szybkim pobieraniem plików oraz czatem wideo bez przeszkód. Router jest w pełni kompatybilny z połączeniami FDD-LTE oraz TDD-LTE oferowanymi przez większość usługodawców na świecie. Dzięki zintegrowanemu modemowi 4G LTE oraz slotowi na kartę SIM, wystarczy, że włożysz kartę SIM i włączysz urządzenie, a router automatycznie połączy się z siecią operatora i udostępni to połączenie w domowej sieci bezprzewodowej. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - przełącznik 4-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz |
| Szybkość transmisji danych | 300 Mbps |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | TCP/IP, PPTP, L2TP, IPSec, PPPoE, DHCP, DDNS |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP |
| Algorytm kodowania | 128-bit WEP, WEP 64-bit, WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Cechy | Zarządzalność, obsługa IPv6, kontrola rodzicielska, IPSec VPN, obsługa WMM, obsługa wirtualnych serwerów, WPS, serwer DHCP, port w trybie przekaż dalej, przycisk resetu, obsługa IPv4, wyzwalanie portu, SPIF, wiązanie IP-MAC, klient DHCP, DoS protection, obsługa DMZ, klient OpenVPN, klient PPTP VPN, przycisk WPS |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, UPnP, Plug and Play, RoHS |
| Komunikacja | |
| Typ | Bezprzewodowy modem komórkowy |
| Cellular Protocol | UMTS, HSPA, HSPA+, DC-HSPA+, FDD LTE, TDD LTE |
| Maksymalna prędkość transmisji | 150 Mbps |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | LAN: 3 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 WAN / LAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x Micro-SIM |
| Antena | |
| Antena | Zewnetrzna odłączalna |
| Ilość anten | 2 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7, Windows 8 / 8.1 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 20.2 cm |
| Głębokość | 14.1 cm |
| Wysokość | 3.36 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TL-MR150 |
| Dane producenta | TP-Link Technologies Co., Ltd. Shenzhen, Guangdong Chiny Telefon: +86 755 2650 8000 Strona internetowa: www.tp-link.com |
| Podmiot odpowiedzialny | ul. Ożarowska 40/42 05-850 Duchnice Polska Telefon: +48 22 360 63 63 (dla połączeń z telefonów komórkowych) Godziny pracy: Poniedziałek–Piątek, 9:00–19:00 Strona internetowa: www.tp-link.com/pl |
| Pomoc techniczna | https://www.tp-link.com/pl/support/ |







