636 zł
Cena netto: 517,07 zł
Cena netto: 517,07 zł
SKU: RBSXTR&R11E-LTE6
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MikroTik
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt MIKROTIK SXT LTE6 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Zestaw SXT LTE6 to urządzenie dla odległych lokalizacji, które znajdują się w zasięgu sieci komórkowej. Dzięki zaawansowanemu układowi LTE i antenie o wysokim zysku, może zapewnić łączność w budynku nawet tam, gdzie zawodzą telefony komórkowe. SXT LTE6 posiada modem LTE, który umożliwia agregację nośnych i pozwala urządzeniu korzystać z wielu pasm jednocześnie. Jest to ogromna zaleta, gdy w okolicy jest wielu użytkowników LTE. Zapewnia lepszą responsywność w zatłoczonym środowisku i wyższą wydajność w przypadku słabszego sygnału na wsi. Urządzenie jest wyposażone w dwa porty Ethernet (drugi port ma funkcję PoE-out), dzięki czemu można go użyć do zasilania innego urządzenia. | |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Combo: modem sieciowy/sieci bezprzewodowej |
| Współczynnik kształtu | Zewnętrzny |
| Wbudowane urządzenia | Flash 16 MB |
| Modem | |
| Procesor | QCA9531 650 MHz |
| Pamięć | 64 MB |
| Maksymalna prędkość transmisji | 300 Mbps |
| Pasmo łączności komórkowej | GSM 850/900/1800/1900 / UMTS 850/900/1900/2100 / LTE 700/800/850/900/1800/1900/2100/2300/2600 |
| Cellular Protocol | LTE, FDD LTE |
| Antena | Zewnętrzna |
| Praca w sieci | |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet |
| Cechy | Power over Ethernet (PoE), automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), przycisk resetu |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 gniazdo rozszerzeń |
| Interfejsy | 1 x 100Base-TX - RJ-45 1 x 100Base-TX (PoE) - RJ-45 |
| Różne | |
| Obsługiwane karty SIM | Micro-SIM x 2 |
| Akcesoria w zestawie | Adapter zasilania, iniektor PoE, zestaw montażowy |
| Zgodność z normami | RoHS, EAC, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, RED |
| Zasilanie | |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 6 wat |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 14 cm |
| Głębokość | 10.3 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -30 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 60 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | RBSXTR&R11E-LTE6 |
| Dane producenta | SIA Mikrotīkls Ūnijas iela 2 Ryga, LV-1039 Łotwa Telefon: +371-6-7317700 E-mail: info@mikrotik.com Strona internetowa: mikrotik.com |
| Pomoc techniczna | https://mikrotik.com/support |







