3572 zł
Cena netto: 2 904,07 zł
Cena netto: 2 904,07 zł
SKU: MK63-100PES
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Netgear
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt NETGEAR Nighthawk Mesh dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Wzmacniacz sieciowy 4500 m 1200 Mbit/s
- 10/100/1000Base-T(X)
- Wi-Fi Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) 1200 Mbit/s 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax)
- Czarny
| Marketing Description | |
| Zobacz, jak system Nighthawk Mesh Wi-Fi 6 eliminuje martwe strefy i pozwala zapomnieć o buforowaniu. Uzyskaj szybszy, bardziej niezawodny zasięg sieci Wi-Fi, łatwo rozmieszczając satelity i zacznij korzystać z Wi-Fi przyszłości. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | System Wi-Fi - siatka |
| Komponenty Systemu Wi-Fi | Router, 2 x extender |
| Zasięg Systemu Wi-Fi | Do 4500 stóp kwadratowych |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Algorytm kodowania | AES 128 bitów, WPS, WPA3, WPA3-Personal |
| Rating Wi-Fi | AX1800 |
| Topologia Siatki | Tak |
| Cechy | Obsługa VPN, ISP, WPS, przycisk sync, technologia MU-MIMO, Smart Connect, Backhaul Technology, dostęp dla gości, bezpieczne uruchamianie, Explicit Beamforming, strumieniowanie wideo UHD 4K |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, Wi-Fi CERTIFIED 6 |
| Procesor | 1.5 GHz |
| RAM | 256 MB (maks.) |
| Pamięć fleszowa | 128 MB |
| Line Properties | |
| Format kodowania linii | 1024 QAM, OFDMA |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 LAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 LAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 - na przedłużaczu |
| Antena | |
| Antena | Wewnętrzna |
| Ilość anten | 4 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Ilość zainstalowanych | 1 |
| Różne | |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy - 2 m |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 12.2 cm |
| Głębokość | 12.2 cm |
| Wysokość | 6.35 cm |
| Waga | 286 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MK63-100PES |
| Dane producenta | Netgear, Inc. 350 E. Plumeria Drive San Jose, CA 95134 Stany Zjednoczone Telefon: +1 408-907-8000 |
| Podmiot odpowiedzialny | Netgear International Limited 6th Floor, Penrose Two Penrose Dock T23 YY09, Cork Irlandia |
| Pomoc techniczna | https://www.netgear.com/support/ |







