163695 zł
Cena netto: 133 085,37 zł
Cena netto: 133 085,37 zł
SKU: ASR1000-RP3
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO ASR1000-RP3 Cisco dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Rodzaj obudowy | Moduł plug-in |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Pojemność | Trasy IPv4: 1000000 Trasy IPv6: 1000000 |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP, Telnet, SSH, CLI |
| Cechy | Obsługa VPN, obsługa MPLS, obsługa IPv6, SSO, MPLS VPN |
| Zgodność z normami | Certyfikat FCC Class B, CISPR 24, IEC 61000-4-11, IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, VCCI-II, EN55024, CISPR 22, EN50082-1, EN55022 Class B, AS/NZ 3548 Class B, AS/NZS 60950-1, EN 61000-4-6, EN 61000-4-5, EN 50082-2, FCC CFR47 Part 15, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, CSA C22.2 No. 60950-1-03, EN 300 386 |
| RAM | 8 GB (zainstalowane) / 64 GB (maks.) - DDR2 SDRAM |
| Pamięć fleszowa | 8 GB |
| Dysk twardy | 100 GB |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, aktywny, tryb czuwania, status, alarm |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | Zarządzanie: 1 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 Zarządzanie: 1 x konsola - RJ-45 Zarządzanie: 1 x pomocniczy - RJ-45 1 x RJ-48 |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Cisco IOS XE 16.3.1 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 42.8 cm |
| Głębokość | 36 cm |
| Wysokość | 2 cm |
| Waga | 3.2 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - 90 dni - czas reakcji: 10 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 85% |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | P/N: ASR1006-X, ASR1009-X, ASR1013, C1-ASR1006X/K9, C1-ASR1009X/K9, C1-ASR1013/K9 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | ASR1000-RP3 |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







