570 zł
Cena netto: 463,41 zł
Cena netto: 463,41 zł
SKU: RB921UAGS-5SHPACD-NM
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: MikroTik
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt MIKROTIK RB921UAGS-5SHPacD-NM MikroTik dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Ta wersja NetMetal jest wyposażona w super wysoką moc 1,3 W 2x2 dual chain 802.11a/n/ac i dwa złącza RP-SMA dla anten zewnętrznych NetMetal to urządzenie bezprzewodowe 802.11ac w wodoodpornej metalowej obudowie. Jego wytrzymała konstrukcja jest odporna na najtrudniejsze warunki, ale jednocześnie jest łatwa w użyciu i może być otwierana i zamykana jedną ręką. Solidna aluminiowa obudowa działa również jako niezawodny radiator dla radia o wysokiej mocy wyjściowej. NetMETAL jest wyposażony w potężny procesor 720 MHz, 128 MB pamięci RAM, jeden port Gigabit Ethernet, bezprzewodowy 802.11ac, jedną klatkę SFP, USB, złącza RP-SMA do anten zewnętrznych i licencję RouterOS L4. | |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Punkt dostępu bezprzewodowego |
| Szerokość | 14.3 cm |
| Głębokość | 24.7 cm |
| Wysokość | 4.8 cm |
| Procesor / Pamięć / Pamięć | |
| Zainstalowane procesory | 1 x QCA9557 720 MHz |
| RAM | 128 MB |
| Pamięć fleszowa | 128 MB |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy | Zewnętrzna |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Pasmo częstotliwości | 5 GHz |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, poziom sygnału |
| Cechy | Wodoodporna metalowa obudowa, klatka SFP |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x 1000Base-T (PoE) - RJ-45 1 x USB - Type A 2 x antena - RP-SMA |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Iniektor PoE, wsporniki montażowe, zestaw montażowy szyny DIN |
| Zasilanie | |
| Obsługuje Power Over Ethernet (PoE) | PoE |
| Wymagane napięcie | DC 5 - 30 V |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 21 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny | MikroTik RouterOS |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 70 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | RB921UAGS-5SHPACD-NM |
| Dane producenta | SIA Mikrotīkls Ūnijas iela 2 Ryga, LV-1039 Łotwa Telefon: +371-6-7317700 E-mail: info@mikrotik.com Strona internetowa: mikrotik.com |
| Pomoc techniczna | https://mikrotik.com/support |







