359 zł
Cena netto: 291,87 zł
Cena netto: 291,87 zł
SKU: LTE-ANTM-SMA-D
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO LTE SMA dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Antena |
| Szerokość | 3.7 cm |
| Głębokość | 1.1 cm |
| Wysokość | 22.9 cm |
| Waga | 56.8 g |
| Antena | |
| Obudowa | Dipol |
| Przeznaczenie | Komórkowa |
| Zgodność | LTE, 4G, 3G |
| Zakres częstotliwości | 698 - 960 MHz, 1448 - 1511 MHz, 1710 - 2690 MHz |
| Zysk | 2 dBi (w przyp. 698 - 960 MHz), 2,8 dBi (w przyp. 1447-1511 MHz), 3,7 dBi (w przyp. 1710-2690 MHz) |
| Kierunkowość | Antena dookólna |
| Poziom dopasowania impedancji linii do obciążenia (VSWR) | 2.5:1 (w przyp. 698-960 MHz), 2.5:1 (w przyp. 1447-1511 MHz), 2.0:1 (w przyp. 1710-2690 MHz) |
| Impedancja | 50 ohm |
| Okablowanie i instalacja elektryczna | |
| Dostarczone złącza | SMA |
| Różne | |
| Cechy | Pod kątem 45°, pod kątem 90° |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -30 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 70 °C |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | P/N: C1131-8PLTEPWB, C1131-8PLTEPWE, C1131-8PLTEPWZ, C1131X-8PLTEPWA, C1131X-8PLTEPWB, C1131X-8PLTEPWE, C8300-UCPE-1N20, C8375-E-G2, ISR1100-4GLTEGB, ISR1100-4GLTENA, ISR1100X-6G-RF |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LTE-ANTM-SMA-D |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







