4321 zł
Cena netto: 3 513,01 zł
Cena netto: 3 513,01 zł
SKU: C1109-4PLTE2P
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO ISR 1109 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | IPSec, IPv6 |
| Protokół routingu | OSPF, RIP-1, RIP-2, BGP, EIGRP, PIM-SM, policy-based routing (PBR), MLD |
| Metoda identyfikacji | RADIUS |
| Cechy | Obsługa VPN, DMVPN, bez chłodzenia, obsługa dwóch kart SIM, PfR |
| Zgodność z normami | EN 61000-3-2, EN55022, ICES-003, EN 61000-3-3, CISPR 22, CB, EN 61000-6-1, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, EN 61000-4-5, EN 61000-4-11, FCC CFR47 Part 15, UL 60950-1, EN 60950-1, VCCI V-3, IEC 60950-1 Second Edition, AS/NZS CISPR 22, CNS 13438, EN 301 489-7, EN 301 489-1, FCC CFR47 Part 22, FCC CFR47 Part 24, EN 300 386, IEC 60950-1 First Edition, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 301 489-24, EN 301 908-1, EN 301 908-2, EN 301 511, EN 301 908-13 |
| RAM | 4 GB |
| Pamięć fleszowa | 4 GB |
| Wbudowane urządzenia | GPS |
| Wskaźniki statusu | Status |
| Komunikacja | |
| Cellular Protocol | LTE |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN: 1 x 1000Base-T/1000Base-X - RJ-45 LAN: 3 x 1000Base-T - RJ-45 USB 3.0: 1 x |
| Antena | |
| Antena | Zewnętrzna |
| Ilość anten | 4 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie | AC 100 - 240 V (50/60 Hz) |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny | Cisco IOS XE |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - 1 rok - czas reakcji: 10 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 55 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 85% (bez kondensacji) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C1109-4PLTE2P |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







