148 zł
Cena netto: 120,33 zł
Cena netto: 120,33 zł
SKU: ARCHER A6
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: TP-Link
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt TP-LINK Archer A6 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Router biurkowy Czarny
- Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) 867 Mbit/s
- Gigabit Ethernet
- Ethernet WAN
- Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 5
- Zarządzanie przez stronę www
| Marketing Description | |
| Gigabitowy router bezprzewodowy MU-MIMO AC1200. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - przełącznik 4-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, Bigpond |
| Algorytm kodowania | 128-bit WEP, WEP 64-bit, WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Rating Wi-Fi | AC1200 |
| Cechy | Nasłuchiwanie IGMP, SPI, obsługa IPv6, kontrola rodzicielska, tryb działania punktu dostępowego, obsługa WMM, WPS, serwer DHCP, port w trybie przekaż dalej, przycisk resetu, obsługa IPv4, klient DHCP, serwer VPN, DoS, proxy IGMP, technologia MU-MIMO, technologia formowania wiązki, mostek WDS, klient DNS dynamiczny, obsługa IPTV |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, FCC, RoHS |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 |
| Antena | |
| Antena | Zewnętrzna wymienna i wewnętrzna |
| Ilość anten | 5 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7, Windows 8 / 8.1 / 10 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 23 cm |
| Głębokość | 14.4 cm |
| Wysokość | 3.5 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10-90% nieskroplone |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | ARCHER A6 |
| Dane producenta | TP-Link Technologies Co., Ltd. Shenzhen, Guangdong Chiny Telefon: +86 755 2650 8000 Strona internetowa: www.tp-link.com |
| Podmiot odpowiedzialny | ul. Ożarowska 40/42 05-850 Duchnice Polska Telefon: +48 22 360 63 63 (dla połączeń z telefonów komórkowych) Godziny pracy: Poniedziałek–Piątek, 9:00–19:00 Strona internetowa: www.tp-link.com/pl |
| Pomoc techniczna | https://www.tp-link.com/pl/support/ |







