13349 zł
Cena netto: 10 852,85 zł
Cena netto: 10 852,85 zł
SKU: IR829-2LTE-EA-EK9
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO 829 Industrial dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Przemysłowe routery zintegrowanych usług Cisco 829 to wzmocnione routery zintegrowanych usług przeznaczone do wdrażania w trudnych warunkach przemysłowych. Mają kompaktową obudowę, zintegrowane wejście zasilania 9-32 VDC oraz wielomodowe bezprzewodowe połączenia WAN 3G i 4G LTE oraz WLAN IEEE 802.11a / b / g / n. Dzięki temu można szybko wdrożyć szeroką gamę rozwiązań IoT, w tym zarządzanie flotą, transport masowy i zdalne monitorowanie zasobów. Routery 829 zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać trudne warunki pracy, w tym wstrząsy, wibracje, kurz, wilgoć i wodę rozpylaną ze wszystkich kierunków, a także szeroki zakres temperatur. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - przełącznik 4-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Pojemność | Obsługuje VLANs: 16 Tunele IPSec: 20 |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | TCP/IP, UDP/IP, L2TP, RSVP, ICMP/IP, IPSec, SLIP, FTP, DHCP, DNS, L2TPv3, DDNS, RTP |
| Protokół routingu | OSPF, RIP-1, RIP-2, BGP, EIGRP, HSRP, VRRP, NHRP, IGMPv3, GRE, policy-based routing (PBR), WCCP, Bidirectional Forwarding Detection (BFD) |
| Protokół zdalnego zarządzania | Telnet, SNMP 3, HTTP, HTTPS, SSH, CLI |
| Algorytm kodowania | DES, Szyfrowanie 3DES, SHA, SSL, PKI, AES 128 bitów, 192-bit AES, 256 bitów AES |
| Metoda identyfikacji | Secure Shell (SSH), RADIUS, TACACS+ |
| Cechy | Ochrona firewall, obsługa NAT, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), nasłuchiwanie IGMP, obsługa DiffServ, filtrowanie adresów MAC, obsługa IPv6, wsparcie dla DFS, LLQ, CBWFQ, WFQ, obsługa STP, obsługa ACL, QoS, LFI, DMVPN, VRF-Lite, BFD, obsługa IPv4, MRC, MIB, VRF, CoS, uwierzytelnianie 802.1x, obsługa DSCP, CSD, Storm Control |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1x, CISPR 24, EN55024, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, EN 61000-4-5, FCC, EN 61000-4-11, FCC CFR47 Part 15, EN 60950-1, MIL-STD 810G, EN 61131-2, IP40, EN 62311, EN 300 328, EN 50385, EN 60945, EN 301 489-1, EN 300 386, EN 50155, EN 301 489-17 |
| Procesor | Qualcomm MDM9215 |
| RAM | 2 GB (zainstalowane) / 2 GB (maks.) |
| Pamięć fleszowa | 4 GB (zainstalowane) / 8 GB (maks.) |
| Wskaźniki statusu | System, aktywny, WLAN, WAN, LAN, 3G, 4G, GPS |
| Komunikacja | |
| Typ | 2 x bezprzewodowy modem komórkowy |
| Cellular Protocol | UMTS, HSPA+, LTE |
| Maksymalna prędkość transmisji | 100 Mbps |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (PoE) - RJ-45 Szeregowy: 1 x RS-232 Szeregowy: 1 x RS-232/485 USB: 1 x mini USB typ A |
| Gniazda rozszerzeń | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x SIM |
| Zasilanie | |
| Wymagane napięcie | DC 9 - 32 V |
| Różne | |
| MTBF | 5,477,730 godziny |
| Lokalizacja | Europa |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny | Cisco IOS Advanced IP services |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 27.9 cm |
| Głębokość | 19.6 cm |
| Wysokość | 4.39 cm |
| Waga | 2 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana sprzętu - 5 lat - czas reakcji: 10 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 60 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | IR829-2LTE-EA-EK9 |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







