1777 zł
Cena netto: 1 444,72 zł
Cena netto: 1 444,72 zł
SKU: Z3-HW
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO Z3-HW Cisco dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - przełącznik 4-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany na ścianie |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac Wave 2 |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Szybkość transmisji danych | 1.3 Gbps |
| Wykonanie | Przepustowość zapory: 100 Mb/s Przepustowość VPN: 50 Mb/s |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | L2TP, IPSec, PPPoE, DHCP |
| Protokół routingu | Statyczne trasowanie IP |
| Protokół zdalnego zarządzania | HTTP |
| Algorytm kodowania | WPA2-PSK |
| Metoda identyfikacji | Radio Service Set ID (SSID) |
| Cechy | Obsługa NAT, obsługa VLAN, obsługa Syslog, zarządzalność, możliwość aktualizacji firmwaru, dziennik zdarzeń, obsługa wielu SSID, Obsługa Klucza USB 3G/4G, uwierzytelnianie 802.1x, Technologia 2x2 MU-MIMO, obsługa DMZ |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.3af, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac Wave 2, C-Tick, CB, IC, FCC, RoHS, CISPR |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | LAN: 3 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 LAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (PoE) - RJ-45 USB 2.0: 1 x 4 pin USB Typ A |
| Antena | |
| Antena | Wewnętrzna |
| Ilość anten | 4 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej - 50 wat |
| Wymagane napięcie | DC 54 V |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy |
| Zestaw montażowy | Dołączony |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 17.34 cm |
| Głębokość | 11.2 cm |
| Wysokość | 2.63 cm |
| Waga | 386 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - wymiana - dożywotnia - czas reakcji: następny dzień |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–95% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | Z3-HW |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







