4242 zł
Cena netto: 3 448,78 zł
Cena netto: 3 448,78 zł
SKU: NIM-4G-LTE-GA
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO NIM-4G-LTE-GA Cisco dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Bezprzewodowy modem komórkowy |
| Współczynnik kształtu | Wewnętrzny |
| Wbudowane urządzenia | GPS |
| Lokalizacja | Australia, Europa |
| Modem | |
| Technologia łączenia | Bezprzewodowa |
| Procesor | Qualcomm MDM9215 |
| Maksymalna prędkość transmisji | 100 Mbps |
| Pasmo łączności komórkowej | LTE 800/900/1800/2100/2600 / HSPA+ 850/900/1900/2100 |
| Cellular Protocol | GPRS, UMTS, EDGE, HSPA+, LTE, DC-HSPA+ |
| Praca w sieci | |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 2 |
| Cechy | Technologia MIMO, Management Information Base (MIB), WWAN |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 2 x antena - TNC 1 x antena - SMA 1 x micro-USB |
| Różne | |
| Obsługiwane karty SIM | Regularne (mini-SIM) x 1 |
| Zgodność z normami | CISPR 24, EN 61000-3-2, EN55022, ICES-003, EN 61000-3-3, EN55024, CISPR 22, AS/NZS 60950-1, RSS-102, FCC Part 15, FCC Part 2, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, RSS-132, RSS-129, RSS-133, FCC Part 22, FCC Part 24, VCCI V-3, AS/NZS CISPR 22, CNS 13438, EN 50385, EN 301 489-7, EN 301 489-1, EN 300 386, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 301 489-24, EN 301 511 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 90 dni |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 8.89 cm |
| Głębokość | 18.54 cm |
| Wysokość | 3.18 cm |
| Waga | 270 g |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | NIM-4G-LTE-GA |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







