2978 zł
Cena netto: 2 421,14 zł
Cena netto: 2 421,14 zł
SKU: C892FSP-K9-RF
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO 892FSP1GEand1GE/SFP HiPerfSecurityREMANUFACTURED dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router - przełącznik 8-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Pojemność | Połączenie / ilość użytkowników: 50 |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | L2TP, IPSec |
| Protokół routingu | OSPF, RIP-1, RIP-2, BGP, EIGRP, HSRP, VRRP, NHRP, GRE, WCCP, Bidirectional Forwarding Detection (BFD) |
| Protokół zdalnego zarządzania | Telnet, SNMP 3, HTTP, SSH, CLI |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, TACACS+ |
| Cechy | Obsługa NAT, obsługa VPN, obsługa VLAN, nasłuchiwanie IGMP, obsługa DiffServ, filtrowanie adresów MAC, obsługa IPv6, IPS, LLQ, CBWFQ, WFQ, obsługa STP, obsługa ACL, QoS, LFI, obsługa RADIUS, serwer DHCP, DNS proxy, przekaźnik DHCP, klient DHCP, VRF, CoS |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1ag, VCCI-II, EN55024, CSA 22.2 No. 60950, EN55022 Class B, AS/NZ 3548 Class B, AS/NZS 60950-1, CS-03, EN 60555-2, UL 60950-1, IEC 60950-1 |
| RAM | 512 MB (zainstalowane) / 1 GB (maks.) |
| Pamięć fleszowa | 256 MB (zainstalowane) / 256 MB (maks.) |
| Wskaźniki statusu | Status portu, zasilanie |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | LAN: 8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 WAN: 1 x SFP (mini-GBIC) WAN: 2 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 Zarządzanie: 1 x pomocniczy - RJ-45 USB 2.0: 1 x 4 pin USB Typ A Zarządzanie: 1 x konsola - RJ-45 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy zewnętrznej - 60 wat |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel sieciowy - 1.8 m |
| Typ ceny | Fabrycznie regenerowany |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny | Cisco IOS Advanced IP services |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 32.3 cm |
| Głębokość | 24.8 cm |
| Wysokość | 4.4 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 85% (bez kondensacji) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C892FSP-K9-RF |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







