12151 zł
Cena netto: 9 878,86 zł
Cena netto: 9 878,86 zł
SKU: C891-24X/K9
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO C891-24X/K9-CBN Cisco dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router - 24-port switch (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Stacjonarny, montowany w szafie rack - 1U |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Pojemność | Tunele IPSec VPN: 50 |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | L2TP, RSVP, ICMP/IP, IPSec, FTP, DHCP, DNS, L2TPv3, DDNS, RTP |
| Protokół routingu | OSPF, RIP-1, RIP-2, BGP, EIGRP, HSRP, VRRP, NHRP, GRE, OSPFv3, policy-based routing (PBR), BGP-4+, WCCP, Bidirectional Forwarding Detection (BFD) |
| Protokół zdalnego zarządzania | Telnet, SNMP 3, HTTP, HTTPS, SSH, CLI |
| Algorytm kodowania | DES, Szyfrowanie 3DES, SSL, PKI, AES 128 bitów, 192-bit AES, 256 bitów AES |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, TACACS+ |
| Cechy | Ochrona firewall, obsługa NAT, PoE, automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), nasłuchiwanie IGMP, sterowanie ruchem, serwer dynamicznego DNS, obsługa DiffServ, filtrowanie adresów MAC, obsługa IPv6, wysoka niezwodność, IPS, LLQ, CBWFQ, WFQ, WRED, obsługa STP, obsługa ACL, QoS, LFI, DMVPN, serwer DHCP, VRF-Lite, DNS proxy, bez chłodzenia, przekaźnik DHCP, klient DHCP, CoS, FNF, otwór na kłódkę zabezpieczającą (kabel sprzedawany oddzielnie), obsługa DSCP, Storm Control |
| Zgodność z normami | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3af, IEEE 802.1x, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN55022, ICES-003, EN 61000-3-3, EN55024, CISPR 22, EN50082-1, EN 61000-6-1, KN22, EN 300386 |
| RAM | 1 GB |
| Pamięć fleszowa | 256 MB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | Zarządzanie: 1 x konsola - RJ-45 USB 2.0: 1 x 4 pin USB Typ A LAN: 8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (PoE) - RJ-45 LAN: 16 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 WAN: 2 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 WAN: 2 x SFP (mini-GBIC) |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny | Cisco IOS Advanced IP services |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.81 cm |
| Głębokość | 24.84 cm |
| Wysokość | 4.45 cm |
| Waga | 2.5 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - zaawansowana wymiana części - 1 rok - czas reakcji: 10 dni |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 85% (bez kondensacji) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | C891-24X/K9 |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







