217976 zł
Cena netto: 177 216,26 zł
Cena netto: 177 216,26 zł
SKU: ASR1001X-10G-K9
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO ASR1001-X. 10G dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Routery serii ASR 1000 firmy Cisco do usług agregacyjnych są optymalnymi, kompaktowymi rozwiązaniami w zakresie wydajności, możliwości usług oraz niezawodności, w związku z czym przeobrażają brzeg sieci dostawcy usług. Umożliwiają udostępnianie zaawansowanych usług dla klientów indywidualnych oraz biznesowych w sposób elastyczny, wydajny i niedrogi. Routery serii ASR 1000 firmy Cisco to urządzenia dla sieci IP wyposażone w silnik sprzętowy do zastosowań związanych z usługami brzegowymi. Routery tej serii przynoszą korzyści dostawcom usług dzięki: wysokiej wydajności technologii przetwarzania oraz inteligencji usług w niższej cenie; wyraźnemu zmniejszeniu nakładów inwestycyjnych oraz kosztów operacyjnych; natychmiastowemu świadczeniu usług, a co za tym idzie poszerzaniu rynku i generowaniu zysków z usług biznesowych i zarządzanych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router - z Cisco ASR 1000 Series Embedded Services Processor, 10Gbps |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack - modularny - 1U |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Gigabit Ethernet |
| Wykonanie | Przepustowość: 10 Gb/s |
| Cechy | QoS |
| Zgodność z normami | EN55022, UL 60950, CISPR 22, EN50082-1, EN 61000-6-1, AS/NZS 60950-1, EMC, ICES-003 Klasa A, FCC CFR47 Part 15, IEC 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1-03, VCCI Class A, EN 55024: CISPR 24:2010, EN 300 386 |
| Procesor | 1 x |
| RAM | 8 GB (zainstalowane) / 16 GB (maks.) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | Zarządzanie: 1 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 Zarządzanie: 1 x konsola - RJ-45 Zarządzanie: 1 x pomocniczy - RJ-45 USB: 1 x konsola USB: 2 x 4 pin USB Typ A 6 x SFP (mini-GBIC) 2 x SFP+ |
| Gniazda rozszerzeń | 1 (całkowity) / 0 (wolna) x slot rozszerzeń |
| Ilość zainstalowanych modułów (maks) | 0 (zainstalowane) / 1 (maks.) |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Adapter mocy wewnętrznej |
| Zasilanie nadmiarowe | Tak |
| Ilość zainstalowanych | 2 (zainstalowane) / 2 (maks.) |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.942 cm |
| Głębokość | 57.15 cm |
| Wysokość | 4.343 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 85% |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | ASR1001X-10G-K9 |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







