3538 zł
Cena netto: 2 876,42 zł
Cena netto: 2 876,42 zł
SKU: JH297A#ABB
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt HPE MSR954-W 1GbE dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Routery z serii HPE MSR95x zapewniają wydajne rutowanie w małych oddziałach w jednej, zoptymalizowanej kosztowo obudowie. Te routery, wyposażone w funkcje rutowania, przełączania, łączności bezprzewodowej, zabezpieczeń i usług głosowych bez dodatkowych licencji, mogą zwiększyć dostępność usług przy jednoczesnym uproszczeniu zarządzania firmową siecią WAN. Seria ta zapewnia elastyczność wdrażania, bezinwazyjne zarządzanie konfiguracją oraz opcje WAN z łącznością LTE. Dzięki systemowi Comware v7 i połączeniom światłowodowym MSR95x oferuje również wydajność i zaawansowane usługi dostępne w routerach modułowych, takie jak IPS i zaawansowane szyfrowanie, w obudowie z portami stałymi. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Router bezprzewodowy - przełącznik 4-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack - 1U |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz |
| Wykonanie | Przekazywanie: maks. 300 Kpps Przepustowość szyfrowania: do 160 Mbps Przepustowość (pakiet 64-bajty): maks. 300 Kpps |
| Pojemność | Tunele VPN: 100 Wpisy w tabeli routingu IPv4: 10000 Wpisy w tabeli routingu IPv6: 5000 Wpisy IPv4 w tabeli przekazywania: 10000 Wpisy IPv6 w tabeli przekazywania: 5000 |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | TCP/IP, UDP/IP, NTP, IPSec, ARP |
| Protokół routingu | OSPF, EGP, BGP-4, IS-IS, RIP-1, RIP-2, IGMPv2, IGMP, IGMPv3, OSPFv3, Bidirectional PIM, MSDP, routing statyczny IPv4, routing statyczny IPv6, ECMP, BGP-4+, BGP+ |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, SNMP 2, RMON, Telnet, SNMP 3, TFTP, CLI |
| Algorytm kodowania | DES, Szyfrowanie 3DES, MD5, SHA-1, AES 128 bitów, 192-bit AES, 256 bitów AES |
| Metoda identyfikacji | Secure Shell (SSH), RADIUS, TACACS+, Secure Shell v.2 (SSH2) |
| Cechy | Obsługa NAT, obsługa VLAN, dublowanie portów, WRED, sFlow, obsługa STP, obsługa RSTP, obsługa MSTP, tunelowanie, obsługa ACL, QoS, CAR, URPF, przekaźnik DHCP, MIB, izolacja portów, Packet Storm Protection, CoS, Loopback, DVPN, MBGP, RED |
| Zgodność z normami | IEEE 802.2, IEEE 802.3, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, ETSI, EN55022, ICES-003 Class B, FCC Part 68 / CS03 Issue 8, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, EN 61000-4-5, RoHS, EN 61000-4-8, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, WEEE, FDA, FCC CFR47 Part 15 B, EN 60825-1, AS/NZS 60950, ANSI C63.4, EN 60825-2, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1-03, EN 61000-3-2:2006, EN 61000-3-3:1995+A1:2001+A2:2005, EN 61000-4-11:2004, EMC 2004/108/EC, EN 300 386 V1.3.3, AS/NZS CISPR 22 Class B, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 55024:1998+A1:2001+A2:2003 |
| Procesor | 1 x Marvell A370 800 MHz |
| RAM | 1 GB DDR3 SDRAM |
| Pamięć fleszowa | 256 MB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x Ethernet 1000 - SFP (mini-GBIC) WAN: 1 x Ethernet 1000 - RJ-45 LAN: 4 x Ethernet 1000 - RJ-45 2 x USB 2.0 |
| Zasilanie | |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V |
| Różne | |
| Lokalizacja | Angielski / Europa |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny | Comware v7 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 26.6 cm |
| Głębokość | 16.1 cm |
| Wysokość | 4.36 cm |
| Waga | 1 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 92% (niekondensacyjne) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | JH297A#ABB |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







