52348 zł
Cena netto: 42 559,35 zł
Cena netto: 42 559,35 zł
SKU: JG362B
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt HPE HSR6804 Chassis dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Seria HPE HSR6800 jest rodziną wysokowydajnych, wielousługowych routerów zaprojektowanych do obsługi połączeń w centrach przetwarzania danych, do pracy w firmowych i akademickich sieciach WAN oraz do szybkich usług gromadzenia danych w sieciach WAN. Wykorzystuje system operacyjny Comware oraz zaawansowaną, wielordzeniową, rozproszoną architekturę sprzętu do przetwarzania usług, która umożliwia skalowanie do wydajności przekazywania 420 mln pakietów/s oraz wydajności przełączania 2 Tb/s. Router zapewnia niezawodne rutowanie, multicasting, MPLS, IPv6, zabezpieczenia, funkcje QoS, wysoką dostępność na poziomie operatorskim oraz opcje interfejsów o wysokim zagęszczeniu 10 GbE i 1 GbE. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Modularna baza rozszerzeń |
| Rodzaj obudowy | Montowany w szafie rack - modularny - 7U |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Wykonanie | Przepustowość: maks 240 Mpps Prędkość płyty montażowej: 1024 Gb/s |
| Pojemność | Wpisy w tabeli routingu IPv4: 4000000 Wpisy w tabeli routingu IPv6: 2000000 Wpisy IPv4 w tabeli przekazywania: 1000000 Wpisy IPv6 w tabeli przekazywania: 1000000 |
| Protokół warstwy Sieci / Transportu | TCP/IP, UDP/IP, L2TP, RSVP, NTP, IPSec, ARP, DHCP |
| Protokół routingu | OSPF, RIP, BGP-4, IS-IS, RIP-2, BGP, IGMPv2, IGMP, VRRP, OSPFv2, PIM-SM, PIM-DM, IGMPv3, GRE, OSPFv3, PIM-SSM, Multiprotocol BGP, MSDP, routing statyczny IPv4, routing statyczny IPv6, RIPng, MLD, MPLS, Bidirectional Forwarding Detection (BFD) |
| Protokół zdalnego zarządzania | SNMP 1, SNMP 2, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, HTTP, TFTP, SSH, CLI |
| Algorytm kodowania | MD5, SSL, TLS |
| Metoda identyfikacji | RADIUS, TACACS+, Secure Shell v.2 (SSH2), Extensible Authentication Protocol (EAP) |
| Cechy | Ochrona firewall, obsługa DHCP, obsługa NAT, obsługa VPN, obsługa ARP, obsługa MPLS, nasłuchiwanie IGMP, obsługa Syslog, dublowanie portów, obsługa IPv6, WFQ, obsługa RSTP, obsługa VRRP, obsługa MSTP, obsługa TFTP, obsługa ACL, QoS, CAR, snooping MLD, BFD, URPF, DVPN, NQA, MSDP, MBGP |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ac, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ad, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1v, IEEE 802.1ah, IEEE 802.1ag, IEEE 802.1AX, ETSI, CISPR 22 Klasa A, CISPR 24, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN55024, EN55022 Klasa A, EN 61000-6-1, ICES-003 Klasa A, FCC CFR47 Part 15, UL 60950-1, IEC 60950-1, AS/NZS 60950, EN 60825-2, VCCI V-3 Class A ITE, VCCI V-4, KN22, KN24, EN 301 489-1, EN 300 386, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 301 489-17 |
| Procesor | 1 x PowerPC 1 GHz |
| RAM | 4 GB DDR3 SDRAM |
| Pamięć fleszowa | 1 GB (zainstalowane) / 2 GB (maks.) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | Zarządzanie: 1 x RJ-45 Zarządzanie: 1 x RS-232C |
| Gniazda rozszerzeń | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x slot rozszerzeń 16 (całkowity) / 16 (wolna) x Multifunction Interface Module (MIM) 2 (całkowity) / 1 (wolna) x CompactFlash |
| Ilość zainstalowanych modułów (maks) | 0 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz wewnętrzny (do instalacji) - komponent podłączany na gorąco |
| Zasilanie nadmiarowe | Opcja |
| Ilość zainstalowanych | 2 (maks.) |
| Wymagane napięcie | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Zużycie energii w trybie aktywności | 851 wat |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 43.6 cm |
| Głębokość | 48.2 cm |
| Wysokość | 30.8 cm |
| Waga | 25.5 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 95% |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | JG362B |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |







