39368 zł
Cena netto: 32 006,50 zł
Cena netto: 32 006,50 zł
SKU: SM-X-6X1G
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO SM-X-6X1G Cisco dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Moduł rozszerzenia |
| Typ obudowy | Moduł podłączany |
| Praca w sieci | |
| Porty | Gigabit Ethernet x 6 + Gigabit SFP x 6 |
| Technologia podłączania | Przewodowa |
| Rodzaj okablowania | Ethernet 1000Base-T, Ethernet 1000Base-X, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 10Base-T |
| Protokół komunkacyjny danych | Gigabit Ethernet, Ethernet, Fast Ethernet |
| Szybkość transmisji danych | 1 Gbps |
| Wskaźniki statusu | Zasilanie, uszkodzenie, łącze/aktywność, status portu |
| Cechy | Sterowanie przepływem, QoS, filtrowanie adresów MAC |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 6 x 1000Base-T - RJ-45 6 x 1000Base-X - SFP (mini-GBIC) |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 18 cm |
| Głębokość | 18.3 cm |
| Wysokość | 3.9 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 85% |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Cisco 4451-X, 4451-X Application Experience, 4451-X Integrated Services Router, 4451-X Integrated Services Router Security Bundle, 4451-X Integrated Services Router Voice and Video Bundle, 4451-X Integrated Services Router Voice Security Bundle |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | SM-X-6X1G |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







