755 zł
Cena netto: 613,82 zł
Cena netto: 613,82 zł
SKU: SFP-10G-AOC3M
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Cisco Systems
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt CISCO 10GBASE Active dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj kabla sieciowego | Kabel połączenia bezpośredniego - SFF-8431 |
| Cechy | Kabel aktywny (regeneracja sygnału) |
| Długość kabla | 3 m |
| Złącza | |
| Złącze | SFP+ |
| Złącze (Drugi Koniec) | SFP+ |
| Różne | |
| Zgodność z normami | UL, RoHS, Laser Class 1, ELV, IEC 60825-1, GR-20-CORE, ITU-T G.709 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | 90 dni gwarancji |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 70 °C |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Cisco Catalyst 2960X-24PD-L, 2960X-24TD-L, 2960X-24TS-L, 2960X-48FPD-L, 2960X-48LPD-L, 2960X-48TD-L, 2960XR-24PD-I, 2960XR-24TD-I, 2960XR-48FPD-I, 2960XR-48LPD-I, 2960XR-48TD-I, 3560CX-12PD-S, 3560CX-8XPD-S, 3560X-24P-E, 3560X-24T-E, 3560X-48P-E, 3560X-48PF-E, 3560X-48P-L, 3560X-48T-E, 3560X-48T-S, 3650-24PD-E, 3650-24PD-L, 3650-24PD-S, 3650-24TD-E, 3650-24TD-L, 3650-24TD-S, 3650-48FD-E, 3650-48FD-L, 3650-48FD-S, 3650-48FQ-E, 3650-48FQ-L, 3650-48FQ-S, 3650-48PD-E, 3650-48PD-L, 3650-48PD-S, 3650-48PQ-E, 3650-48PQ-L, 3650-48PQ-S, 3650-48TD-E, 3650-48TD-L, 3650-48TD-S, 3650-48TQ-E, 3650-48TQ-L, 3650-48TQ-S, 3750X-12S-E, 3750X-12S-S, 3750X-24P-E, 3750X-24S-E, 3750X-24S-S, 3750X-24T-E, 3750X-24T-L, 3750X-48P-E, 3750X-48PF-E, 3750X-48PF-L, 3750X-48P-L, 3750X-48T-E, 3750X-48T-L, 3850-12S-E, 3850-12S-S, 3850-12XS-S, 3850-16XS-E, 3850-16XS-S, 3850-24P-E, 3850-24P-L, 3850-24P-S, 3850-24PW-S, 3850-24S-E, 3850-24S-S, 3850-24T-E, 3850-24T-L, 3850-24T-S, 3850-24XS-E, 3850-24XS-S, 3850-32XS-E, 3850-32XS-S, 3850-48F-E, 3850-48F-L, 3850-48F-S, 3850-48P-E, 3850-48P-L, 3850-48P-S, 3850-48PW-S, 3850-48T-E, 3850-48T-L, 3850-48T-S, 3850-48XS-E, 3850-48XS-F, 3850-48XS-S Cisco Nexus 3048TP-1GE, 3064-E, 3064PQ, 3064PQ Front-to-Back Airflow LAN Enterprise License Bundle, 3064-X, 7000 48-Port 1 and 10 Gigabit Ethernet F2-Series Module, 7000 Enhanced F2-Series 48-Port Fiber 1 and 10 Gigabit Ethernet Module, 7000 M2-Series 24 Port 10 GbE with XL Option, 7000 Series 32-Port 1 and 10 Gigabit Ethernet Module, 7000 Series 32-Port 10 Gigabit Ethernet Module with XL Option, 7700 F2-Series Enhanced 48-Port Fiber 1 and 10 Gigabit Ethernet Module, 7700 F3-Series 48-Port Fiber 1 and 10G Ethernet Module, 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX, 9372PX-E, 9396PX, 9396PX Hot Air Exhaust, X9464PX, X9564PX Cisco ONE Nexus 9372PX, 9396PX Cisco UCS 2204XP Fabric Extender, 2208XP Fabric Extender, C4200 Rack Server Chassis Cisco UCS 5108 Blade Server Chassis |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | SFP-10G-AOC3M |
| Dane producenta | Adres: Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 USA Telefon: +1 800-553-6387 Strona internetowa: https://www.cisco.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Cisco Systems Poland ul. Sienkiewicza 12, 00-124 Warszawa Polska Telefon: +48 22 245 16 00 E-mail: Kontakt poprzez formularz na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/about/contact-cisco.html Strona internetowa: https://www.cisco.com/c/pl_pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.cisco.com/c/pl_pl/support/index.html |







